Özet

  • Amazon’un TV başkanı Vernon Sanders, projenin başarısından duyduğu heyecanı dile getirdi. Güzelleştiğim Yaz ve sergiyi tamamlayıcı parçalarla genişletmeyi planlıyor.
  • Dizinin yazarı ve yaratıcısı Jenny Han’ın 3. sezonun ötesinde bir gelecek vizyonu var ve potansiyel sürprizlere ve heyecan verici gelişmelere işaret ediyor.
  • Bir yan dizi olasılığı izleyiciler için beklenmedik bir sürpriz ve Belly’nin annesi ile Susannah Fisher’ın üniversite yıllarını keşfederek yeni hikayeler ve bakış açıları sunabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Bu beklentiye rağmen Güzelleştiğim Yaz 3. sezon seriyi sona erdirecek, bir Amazon başkanı son sezonun ötesinde daha fazlasının olabileceğiyle dalga geçiyor. Güzelleştiğim Yaz Her yıl Fishers’la birlikte Cousins ​​Beach’i ziyaret eden lise öğrencisi Belly Conklin’i (Lola Tung) tanıttı. Hem Conrad hem de Jeremiah Fisher’la bir aşk üçgeninde sıkışıp kalan Belly, aynı anda hem arkadaşlıklarını sürdürme hem de duygularını onurlandırma arzusuyla dengeler.

ile yapılan bir röportajda Son teslim tarihiAmazon’un TV başkanı Vernon Sanders, 2. sezonun başarısını anlattı ve sezonun 18-34 yaş arası kadın demografik kitlesi arasındaki popülerliğine dikkat çekti. Sanders’a göre Prime Video “gösteriyi tanımlamak” Yıllardır bu grup için. Artık uyarlamayı “büyük merkez parçası“genişlemek istediğini”tamamlayıcı parçalar.” Üstelik Sanders, Han’ın halihazırda bunun ötesine geçen projeleri olduğunu ima etti. Güzelleştiğim Yaz 3. sezon. Sanders’ın yorumlarının tamamını aşağıda görebilirsiniz:

Sanders, Deadline’a şunları söyledi: “Bu izleyici kitlesi için belirleyici bir gösteriye sahip olmak yıllardır hedeflerimizden biriydi.” “Yani çok mutluyuz… Bu gösteri bizim için büyük bir merkez olmaya devam edecek ve kesinlikle onu geliştirmeye devam etme planlarımız var. Jenny’nin tüm bunlarla nereye varmak istediğine dair harika bir vizyonu var ama biz zaten tamamlayıcı parçalar geliştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.”

“Bizi izlemeye devam edin diyeceğim ama Jenny’nin heyecan verici sürprizleri var. Bu yüzden 3. Sezon için heyecanlıyız ve onun daha fazlası için bir vizyonu var.”


Güzel Evrene Dönüştüğüm Yaz İçin Bir Yan Ürün Ne İfade Edebilir?

2. sezon finalinde Belly, Jeremiah ile ilişki kurmaya karar verir, bu da bir yıl önce kısa bir süre çıktığı Conrad’ı hayal kırıklığına uğratır. İle Güzelleştiğim Yaz 3. sezonun yenileneceği zaten onaylandı, romantik drama muhtemelen bu kez Han’ın 2011 tarihli romanı olan her Han eserini uyarlama yoluna devam edecek. Her Zaman Yaz Yaşayacağız. Ancak Belly, daha büyük Cousins ​​topluluğunun kaderinin yanı sıra Comrad-Jeremiah tartışmasındaki son seçimini açıkladığında, dizide artık yararlanılabilecek kaynak materyal kalmayacak.

İlgili: The Summer I Turned Pretty 2. Sezon Final Özeti ve Bitiş Açıklaması – Belly Kimi Seçiyor?

Ebeveynler, Fisher ve Conklin’in çocukları kadar ekranda vakit geçiremese de Belly’nin annesi Laurel ile Susannah Fisher arasındaki dostluk, gösteriyi temellendiriyor ve oyuncu kadrosunu her yıl Cousins’e getiriyor. Bir yan ürün, Laurel ve Susannah’nın üniversite yıllarında olup bitenleri ortaya çıkarabilir; bu, dizide ima edilen ancak hiç araştırılmayan bir şeydir.

Jenny Han ve geri kalanı ne yöne giderse gitsin Güzelleştiğim Yaz Her ne kadar dizinin 2024’te biteceğini tahmin eden izleyiciler için bir yan ürün potansiyeli beklenmedik bir sürpriz olsa da, son iki sezon, devam eden SAG-AFTRA ve WGA grevleriyle ilgili yazın başlarında yayınlanmıştı. Yapım yakında başlamazsa 3. sezon sonbahara ertelenebilir.

Kaynak: Son Tarihsinema-1