Tatil sezonuna hâlâ birkaç ay var ama Nintendo erken tekliflerinden birkaçını açıklamak için hiç vakit kaybetmiyor. Açık 6 Ekimalabileceksiniz üç yeni Switch tatil paketibir çift yepyeni Animal Crossing temalı Switch Lite dahil. Üçüncü pakette normal Switch’in yanı sıra Mario Kart 8 Deluxe ve Switch Online üyeliği yer alıyor. Paketlerin hiçbiri ön siparişe açık değil ve “tatil” durumları göz önüne alındığında, çıkış gününe kadar bir paket satın alamamanız muhtemel görünüyor.

Koleksiyonunuza bir tane eklemek isteyip istemediğinize karar vermenize yardımcı olacak üç pakete bir göz atalım. Özellikle bütçe dostu Switch Lite paketleri bu tatil için harika hediyeler olabilir. Özellikle her paketin tek bir perakendeciye özel olması nedeniyle bu ikisinin hızlı bir şekilde tükenebileceğini ve muhtemelen tükeneceğini unutmayın.

Nintendo Switch’te bu tatilde yepyeni Switch’inizde oynayabileceğiniz bazı heyecan verici oyunlar var. Paketlerin altındaki öne çıkanların listesine göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1