Peter Michael Rosza ve Conor Woulfe’nin (sırasıyla Kaliforniya ve Maryland’den iki Ana de Armas hayranı) geçen yıl Universal’e karşı toplu dava teklifinde bulunurken stüdyonun fragmanlarla halkı yanılttığını iddia ederek ne kadar ciddi oldukları belli değil. De Armas gibi önemli bir rol oynadı Dün. Ancak Pazartesi günü, ABD Bölge Yargıcı Stephen Wilson, davanın ayakta durmaması nedeniyle davayı reddetti ve davacıların izleme nedeniyle ne tür bir yaralanma geçirmiş olabileceğini söyledi. Dün tamamen “kendi kendine yetti.”

Rosza ve Woulfe’un ilk şikayeti çiftin kiralanmasının ardından geldi Dün sadece de Armas’ın sahnelerinin teatral kurgunun post prodüksiyon sürecinde kurgulandığını bulmak için. De Armas’ın neden hâlâ bir temsilci olarak ortaya çıktığı konusunda kafası karışık Dün Arama sonuçlarında oyuncu kadrosuna dahil olan Woulfe, oyuncunun da rol alacağını umarak filmin yönetmeninin kesitini Google Play Store’dan kiralamaya karar verdi.

Wilson’ın bakış açısına göre Universal, Woulfe’un kiralama kararında hiçbir rol oynamadı Dün De Armas’ın filmden çıkarıldığını gördükten sonra ikinci kez. Wilson ayrıca, Woulfe’un bir yönetmenin kurgusunu izlemiş olmasına rağmen Google Play aracılığıyla sunulan sürümün önemli ölçüde farklı olacağına dair makul bir beklentiye sahip olamayacağını da belirledi.genel-2