NothingOS 2.0 güncellemesi alan Nothing Phone (1): Tüm ayrıntılar

Artık Telefona (1) OS 2.0’dan hiçbir şey yayınlanmıyor. Android 13 tabanlı güncelleme. Hiçbir şey Android 13 tabanlı Nothing OS 2.0.2 güncellemesini yayınlamaya başlamadı Hiçbir Şey Telefon 1. Güncelleme, kilit ekranı ve ana ekran widget’larının yanı sıra Telefonla birlikte sunulan diğer birçok özelliği de getiriyor (2).

Yaklaşık 0,97 GB ağırlığındaki yeni güncelleme şu anda kullanıma sunuluyor. Uygulama Kilidi ve Klonlanmış Uygulamalar gibi çok istenen özelliklerin yanı sıra yeni widget’lar ve Hiçbir Şey Başlatıcı ve Simge Paketi sunar.

Telefon için OS 2.0 Yok (1): Yenilikler
Ana ekran özelleştirmesi yeni bir görsel kimlikle, simge etiketlerinin gizlenmesini destekleyen güncellenmiş bir başlatıcı ızgara düzeniyle ve farklı düzenler ve kapaklarla özelleştirilebilir klasörler için genişletilmiş seçeneklerle güncellendi.

Saat, Hava Durumu ve Hızlı Bakış gibi widget’lar yeniden tasarlandı ve yeni bir Hızlı Ayarlar Widget’ı eklendi. Glyph Interface 2.0 artık temel bildirimleri ve bir Glyph meşalesini içeriyor.

Yeni özellikler arasında uygulamalarda birden fazla hesabın çalıştırılmasına yönelik Klonlanmış Uygulama ve ek kilit açma özelliğiyle uygulamaları korumaya yönelik Uygulama Dolabı yer alıyor. Otomatik parlaklık mantığı, Telefon (I) deneyimine yönelik diğer birçok optimizasyonla birlikte güncellendi.

Telefon için özel bir ses paketi oluşturmak için İsveç Ev Mafyası ile hiçbir şey işbirliği yapmadı (2). Müşteriler, sesleri özelleştirmek ve karıştırmak için telefondaki Glyph Composer’ı kullanabilir. Çeşitli karışımlar oluşturmak ve kişiselleştirilmiş bir Glif Zil Sesi oluşturmak için pedlere dokunmanız yeterlidir. Ses paketi ve Glyph Composer, Nothing Phone (1) için de mevcut olacak.

Telefon (1) ve Telefon (2) kullanıcıları, House Mafia özel zil seslerini ve telefonlarına bir ses paketi indirebilirler. Hiçbir Şey OS 2.0 ile Telefona (2) önceden yüklenen Glyph Composer uygulaması, kullanıcıların Glyph aydınlatmayla senkronize edilen zil seslerine erişmesine olanak tanır. Telefon (1) kullanıcıları uygulamayı Google Play Store’dan indirebilirler.

Kullanıcılar, İsveç Evi Mafya Glyph Ses Paketini kullanarak benzersiz Glyph zil sesleri oluşturabilir veya sanatçılar tarafından sağlanan önceden ayarlanmış zil sesini kullanmayı seçebilir.

FacebookheyecanLinkedInmakalenin sonugenel-9