Elon Musk

Fotoğraf: cristiano barni / Shutterstock.com (Shutterstock)

Görünüşe göre Elon Musk, video oyunu camiasında, en azından Cumartesi günü Los Angeles’taki Valorant Dünya Şampiyonası Finali için bir araya gelen oyuncular arasında pek popüler değil. Etkinlik sırasında kamera, turnuvaya oğullarından biriyle katılan Musk’a kısa bir süreliğine geçiş yaptı. İçeriden bilgi. Kalabalık bir anda yuhalamaya başladı.

“Bu nereden? Bu kesinlikle buradan olamaz,” diye sordu, alay sesleri arenayı doldururken etkinliğin yorumcularından biri. Habersiz bir Musk ekranda sadece dört saniye kadar belirdi, ancak yuhalamalar kamera oyun görüntülerini kestikten sonra da uzun süre devam etti. Yaklaşık otuz saniye sonra seyirciler şu şarkıyı söylerken alay koroya dönüştü: “Twitter’ı geri getirin.”

Neredeyse dört milyon izleyici Twitch’teki etkinliğin akışını izledi ancak Musk olayı milyarderin kendi platformunda daha da fazla ilgi gördü. E-spor muhabiri Jake Lucky bir klip yayınladı gösterinin eski adı Twitter olan X’te. Bu mesaj hızla viral oldu ve Musk’a karşı çıkanların tacizlerine ve mavi kareli destekçilerinin sert savunmalarına yol açtı.

Bir kullanıcı, “Valorant oyuncuları tarafından yuhalanmak, ortaokulda anime kulübünden takoz almaya benziyor” dedi gönderildi, ilgili herkesi olumsuzlamak.

Bu, dünyanın en çevrimiçi milyarderinin sürpriz bir şekilde ortaya çıkışının kötü gittiği ilk sefer değil. Komedyen Dave Chappelle, Musk’ı geçen Aralık ayında San Francisco’daki bir gösteride sahneye çıkardı. Musk konuşma sırasında her konuşmaya çalıştığında kalabalık yuhalandı. kısa ve tuhaf karşılaşma.

Musk daha sonra bunu tweetledi çoğu insan onu görünce heyecanlandı aslında. Musk, “Teknik olarak yüzde 90 tezahürat ve yüzde 10 yuhalama vardı (sessiz dönemler hariç), ama yine de bu çok fazla yuhalama, bu benim için gerçek hayatta bir ilk (Twitter’da sıklıkla oluyor),” diyerek bu iddiayla çelişiyor. videolu kanıt.

Elon Musk, Dave Chappelle’in San Francisco’daki gösterisinde kalabalık tarafından yuhalandı (Bölüm 1/4)

genel-7