Samsung yakında Galaxy Z Fold 5 Thom Browne özel sürümünü piyasaya sürecek

SAMSUNG Temmuz ayında en son katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Fold 5 akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Akıllı telefon yakın zamanda ülkede satışa sunuldu. Şimdi Samsung, özel sürüm Galaxy Z Fold 5 akıllı telefonunun lansmanını yaptı.

Samsung, Galaxy Z Fold 5 Thom Browne özel sürümünün lansmanını yaptı. Şirket, özel sürüm akıllı telefonun lansmanı hakkında X’te (eski adıyla Twitter) bir paylaşım yaptı. Samsung, “Tasarım ve inovasyonda yeni bir deneyimi kutlamak için @ThomBrowne masasına oturun. #GalaxyxThomBrowne” diye bir gönderi paylaştı. Video teaserında Thom Browne’un imzası olan şeritler, Galaxy Z Fold’a benzeyecek şekilde kalıplanmış bir karton kesik üzerinde sergileniyor. Bu işbirliği, Thom Browne’un farklı bir sürüm için Samsung ile birlikte çalışmasının ilk örneği değil.

Bu, Samsung’un Galaxy Z Fold’un Thom Brown Sürümünü piyasaya sunacağı ilk sefer değil. Şirket, Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Fold 2 akıllı telefonları için Thom Brown Edition’ı zaten piyasaya sürdü.

Akıllı telefon, orijinal Galaxy Z Fold 5 ile aynı teknik özelliklerle gelecek.

Samsung Galaxy Z Katlama 5 fiyat ve renk seçenekleri
Samsung Galaxy Z Fold 5 Buz Mavisi, Krem ve Hayalet Siyah renk seçenekleriyle geliyor.

  • Samsung Galaxy Z Fold5 (12GB+256GB): 1.54.999 rupi
  • Samsung Galaxy Z Fold5 (12GB+512GB): 1.64.999 rupi
  • Samsung Galaxy Z Fold5 (12GB+1TB): 1.84.999 rupi

Samsung Galaxy Z Fold 5 Teklifleri
Satış teklifleri kapsamında Samsung Galaxy Z Fold 5 satın alan müşteriler, HDFC Banka kartlarında anında 8.000 Rupi indirimden yararlanabilecek. Alıcılar ayrıca 5.000 Rupi tutarında bir değişim bonusu almaya hak kazanıyor. Samsung ayrıca Samsung Shop uygulamasında 2.000 Rupi tutarında bir hoş geldin kuponu verecek. Kupon tüm Galaxy cihazları ve seçili ev aletleri için geçerlidir. Akıllı telefon üreticisi ayrıca ayda 13.673 Rs’den başlayan ücretsiz EMI avantajı da sağlıyor.

FacebookheyecanLinkedInmakalenin sonugenel-9