Fortnite Bölüm 4 Sezon 4 haritası üç yeni İÇN içeriyor ve büyük değişiklikleri tek bir alanda yoğunlaştıran son sezonların aksine, bu sefer bunlar adaya yayılmış durumda. Hikayeye göre bu yeni alanlar, bu yılın Ekim ayındaki Cadılar Bayramı etkinliğinde şüphesiz rol alacak olan vampir kötü adam Kado Thorne’a ait. İşte bilmeniz gerekenler harita değişiklikleri Fortnite Bölüm 4 Sezon 4’te.

Fortnite Bölüm 4 Sezon 4 yeni İÇN’ler

Bu sezonun özellikleri üç yeni ilgi çekici yer (POI’ler) sezonu başlatmak için. Her durumda, Sanguine Süitleri, Amansız Geri ÇekilmeVe Tutulmuş Malikane lazer ızgaraları, kameralar ve silahlı korumalarla sıkı bir şekilde korunuyor. İşte bu yüzden bulabileceğiniz bu yerlerde Efsanevi silahlar, her birini envanterinize aranan ancak zorlu bir katkı haline getiriyor. Aşağıdaki yeni harita yer işaretlerinin ve İÇN’lerin yer aldığı galeriye göz atın.

Şimdi oynuyor: Fortnite 4. Bölüm 4. Sezon SON RESORT Sinematik Fragmanı

Eclipsed Estate ilginç bir şekilde Hisar’ı ele geçirdi, bu da bir önceki sezondaki evin yerini bir kötü adamın aldığı anlamına geliyor. Bunun hikaye açısından anlamı ne olabilir? Sanguine Suites, bir zamanlar Lonely Labs olan bölgeyi devralarak, eskiden soğuk olan bölgeye yeni bir plaj teması kazandırıyor. Son olarak, Relentless Retreat, güneybatı köşesine bu sezon ilk kez büyük bir revizyon getiriyor; bu da ısı haritalarının geçen sezonlara göre daha fazla oyuncu aktivitesini ortaya çıkarmasına yol açacak.

Görüntülerde görebileceğiniz gibi Thorne’un muhafızları, Slappy Shores, Rumble Ruins ve Mega City’deki Slap Juice fabrikası da dahil olmak üzere haritanın diğer bölgelerini de ele geçirdi. Bu, sezon ilerledikçe artan etkilerine işaret edebilir.

Galeri

Ayrıca yeni bulacaksınız Tahmin Kuleleri Harita boyunca, ekibinizle birlikte kontrol için savaşabileceğiniz ve galip gelmeniz halinde gelecekteki önemli fırtına çemberi verilerinin kilidini açabileceğiniz bir yer. Her Tahmin Kulesi bir mini patron tarafından korunduğu için dikkatli olun. Onları yenin, anahtar kartlarını alın ve turu kazanmanızı sağlayacak harita bilgilerine sahip olun.

Bu sezon yeni bir kas arabası bile var: Nitro Dişi–vampirle ilgili bir sezona uygun bir isim, değil mi?

Fortnite’ta her zaman olduğu gibi, sezon ilerledikçe harita muhtemelen değişecek. Önümüzdeki haftalarda daha küçük değişiklikler meydana gelecek olsa da bunun aynı zamanda 4. Bölüm’ün de sonu olması bekleniyor, bu da muhtemelen kış başlarında tamamen yeni bir haritanın geleceği anlamına geliyor. Fırsatınız varken bu adaya veda edin. Muhtemelen bu dünya için çok uzun bir süre değil. İşte Fortnite Bölüm 4 Sezon 4’teki tüm yenilikler.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1