Fanatical’ın aylık Diamond Koleksiyonu paketi genellikle perakendecinin en dikkate değer paket tekliflerinden biridir ve bu ay bunlardan iki tane var. Diamond Koleksiyonunun “Reloaded Edition”ı, müşterilerin on iki PC oyunu listesinden anahtar başına 4,60 $ gibi düşük bir ücret karşılığında kendi paketlerini oluşturmalarına olanak tanıyor.

Diamond Collection Reloaded Edition, 15 $ karşılığında üç oyunla başlayıp, 19 $ karşılığında dört oyuna ve 23 $ karşılığında beş oyuna kadar çıkan üç kademeli olarak geliyor ve olası seçimler listesinde 12 oyun var. Dikkat edilmesi gerekenler Hasat Ayı: Tek Dünya Ve Hasat Ayı: Umudun Işığı Özel Sürümü, Nastume’un daha önce Fanatical paketlerinde görmediğimiz uzun süredir devam eden çiftlik ve yaşam simülasyonu serisinin en son iki oyunu.

Strateji hayranlarının ayrıca hayatta kalma şehri kurma oyunu da dahil olmak üzere seçebilecekleri çok şey var Zar Mirası, RTS-RPG hibriti Undead Horde 2: Nekropol, ve 4X imparatorluk kurucusu Interstellar Uzay: Genesis Komple Sürüm, tabanı ve Doğal Hukuk ile Gelişen İmparatorlukların genişletmelerini içerir.

Çiftçilik simülasyonları ve strateji oyunlarının ötesinde, Metroidvania aksiyon-macera oyunları da var: elderand Ve Minoria bilim kurgu CRPG’si Kapalı, retro esintili tetikçi iç organlar, ve dahası. Aşağıdaki listeden seçebileceğiniz oyunların tam listesine göz atın.

Diğer Fanatical anlaşmalarında olduğu gibi, Diamond Collection Reloaded Sürümü ayrıca gelecekteki Fanatical siparişlerinde %5 indirim sağlayan bir kupon kodu içerir. Pakette satın alınan tüm kodlar Steam üzerinden kullanılır.

Açıklama: GameSpot ve Fanatical’ın her ikisi de Fandom’a aittir.

Fanatical Diamond Collection Reloaded Edition Paketi (Ağustos 2023)

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1