İhbarcı, daha kalın çerçevelerin ölçümlerini sıraladı: “Sol: 3,42 mm, Sağ: 3,42 mm. Üst: 3,0 mm. Alt 3,0 mm (simetrikse).” Ve ardından ihbarcı, Galaxy S24 Ultra’nın ekran-gövde oranının %88 ile 2019 Galaxy S10’dan bu yana bir Samsung amiral gemisi telefonunda görülen en düşük oran olacağını bildirdi. Daha kalın çerçeveler ve daha düşük ekran-gövde oranı, amiral gemisi telefonları için amiral gemisi parası harcayanların görmek istediği şeyler değil.
karşılaştırmak insan doğası olacaktır. Galaxy S24 UltraiPhone 15 Pro Max/Ultra için beklenen çerçeve boyutuyla birlikte yanlarda 3,42 mm, üstte ve altta 3 mm olduğu söylenen çerçeve boyutu. Apple, 2023’ün en üst modeline ne isim verirse versin, çerçevelerin 1,55 mm ile iPhone’un rekor düşüklüğünü ölçtüğü söyleniyor.

Ice Universe’ün son gönderisine verilen yanıtların çoğu inanmama yönünde ve Ice Universe’ün ima ettiği gibi verilerin hatalı olduğunu umuyor. X kullanıcısı “W” (@Wvisioncreation) “Hiçbir anlam ifade etmiyor. Umarım yanlış bilgidir, aksi takdirde Samsung S24 serisi bir başarısızlık olur. S24U, S23U’dan daha iyi olmalıdır, sürüm düşürme değil” dedi.

Başka bir yorum ise X abonesi ve teknoloji podcast sunucusu “Grant Walderbach”tan geldi ve şöyle yazdı: “Yani bilgilerde bir sorun olduğunu hissediyorum, çünkü Samsung neden çerçevelerini daha kalın yapsın ki?” İyi olan şu ki, seçime altı ay kadar zaman kalmış olabilir. Galaxy S24 Ultra vizyona giriyor ve bundan önce çerçevelere ilişkin gerçek hikayenin ne olduğunu mutlaka öğrenmeliyiz.

Bu yüzden biraz endişelenmekte sorun yok ama Ice Universe bile elindeki verilerin %100 doğru olduğunu söylemeye istekli değil. Öyle olsa bile belki daha kalın çerçeveler sizi rahatsız etmez. Böyle bir durumda Galaxy S23 Ultra’nızı her zaman saklayabilir veya yerine bir tane satın alabilirsiniz. Galaxy S24 Ultra.

telefon-1