Bunun gerçekten olduğuna inanamıyorum ama Xbox sonunda ilan edildi Xbox Series X için konsol kaplamaları yayınlayacak. Bu, konsol hayranlarının neredeyse konsolun ömrü boyunca sorduğu bir şey.

Xbox Twitter (X) hesabında açıklandığı üzere Xbox, konsol için üç farklı konsol kaplaması ortaya çıkardı; Arktik Kamuflaj (44,99 $), Mineral Camo (44,99 $) ve yıldız alanı (49,99 $). Kamuflaj kaplamaları 10 Kasım 2023’te satışa sunulacakken, aynı zamanda daha pahalı olan Starfield sürümü 18 Ekim 2023’te piyasaya sürülecek. Bu Xbox Series X konsol kaplamalarının tümü şu anda Xbox’ta ön sipariş için mevcut Mağaza.

Geleneksel dış görünümlerin aksine, konsola bağlı kalmanız gerekir ve bunları uygularken muhtemelen mahvedebilirsiniz. Bu Xbox Series X konsol kaplamaları, Series X için özel olarak tasarlanmıştır ve özel, hassas bir uyum sağlar. Xbox’a göre, yüksek teknoloji ürünü kumaş kaplamalarla kaplanmış sağlam çekirdek panellerden yapılmıştır, sargılar konsolunuzun etrafına katlanır ve bir cırt cırtlı muhafaza ile sabitlenir. Sargıların iç kısmı, sargıyı yerinde tutan silikon tasarımlarla basılmıştır.

Starfield-Xbox-Wrap-Ayrıntılar-8670f20dc5de546cb84f

Bu konsol kaplamaları, konsolun dışına sığacak ve konsolun arkasında üst üste binecektir. Deriden biraz daha kalındırlar ve bu nedenle disk çıkarma ve eşleştirme düğmesiyle buluşurlar. Yine de harika görünüyorlar.

Xbox Series X’in sadece dikdörtgen bir kutu olduğu göz önüne alındığında, Xbox’ın böyle bir şeyi piyasaya sürmesinin neden bu kadar uzun sürdüğünü merak ediyorum, ancak bunların bir şey olmasına sevindim. Bir süredir böyle bir şey istiyordum ama konsola bir dış görünüm yapıştırmaya karşıydım. Ve evet, iki denetleyici ve kulaklıkla birlikte gideceği için Starfield konsol paketini çoktan açtım. Neden görünüşü tamamlamıyorsun, değil mi?

Gelecekte başka hangi sürümlerin piyasaya sürüleceğini veya Xbox’ın denetleyiciler için yaptığı gibi bir tür özel laboratuvara sahip olup olmayacağını merak ediyorum. Xbox 360’ta değiş tokuş edip özelleştirebileceğimiz yüzlerle ilgili hala çok güzel anılarım var. Xbox’ın bununla ne kadar ileri gidebileceğini görmek istiyorum.oyun-4