eğer bir Yıldız Savaşları dizinin son bölümlerini izlerken her zaman sersemleyen hayran mandaloryalıObi-Wan Kenobi, Boba Fett’in Kitabı, Ve Andor, şanslısın. Lucasfilm az önce açıkladı tüm bölümleri Ahsoka 22 Ağustos Salı günü iki bölümlük prömiyerle başlayarak Disney+’ta Salı günleri 18:00 PST, 21:00 EST’de başlayacak.

Yani evet, şimdiye kadar ilk kez Yıldız Savaşları hayranlar—en azından Amerika Birleşik Devletleri’nde—çok kolay olacak gösteriyi izleyebilmekgerçek zamanlı olarak, hep birlikte, makul bir saatte, diğerlerinden altı saat önce Yıldız Savaşları şovlar son dört yıldır çıkış yapıyordu.

Hangisi harika! Salı gecesi Yıldız Savaşları partiler! Ancak, karamsar tarafta, bu, hepimizin bu şovlar hakkındaki düşüncelerimizi açıkça değiştiriyor. Çoğu için, gece yarısı PST/03:00 EST sürümü işleri kolaylaştırdı. Uyumak mı uyumamak mı? Ama şimdi, gösteri diğer planlara müdahale edebilir. Çıkış yaptığı anda izlemek zorunda mısınız? West Coast’ta akşam yemeğinden sonraya kadar bekleyebilir misin? İzleyemeyen hayranlar, sabah ilk iş yerine şimdi bütün gece spoiler hakkında endişelenmek zorunda kalacak mı? (Bu sorunun cevabı evet.) Ayrıca buradaki değişiklik neden? Disney+’ın gördüğü ve yayın programını değiştirmelerine neden olan izleme modellerine ne oldu?

Bu cevaplara sahip değiliz ama bunu biliyoruz. Ahsoka şimdi ilk iki bölümü bu önümüzdeki Salı akşamı 18:00 PST’de başlıyor. Bundan sonraki tüm bölümler de aynı zamanda çıkış yapacak. Ve bunun internetin şovu sindirme şeklini nasıl değiştirdiğini veya değiştirip değiştirmediğini görmek büyüleyici olmalı.

Dave Filoni tarafından yaratılan ve yazılan filmin başrollerinde Rosario Dawson, Natasha Liu Bordizzo, Mary Elizabeth Winstead, Ray Stevenson, Ivanna Sakhno, Diana Lee Inosanto, David Tennant, Lars Mikkelsen ve Eman Esfandi yer alıyor. İşte sizi heyecanlandıracak eğlenceli yeni bir klip.

Çift Işın Kılıcı | Ahsoka | Disney+


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7