Yenilenmiş akıllı telefonlar için ReFit D2C platformu piyasaya sürüldü

Delhi merkezli yeniden e-ticaret platformu, doğrudan tüketiciye (D2C) segmentine girdiğini duyurdu. Şirket, ünlü markaların yer aldığı çok çeşitli akıllı telefonlar sunacağını duyurdu. Elma, Xiaomi, Oppo ve vivo. Telefonlara ek olarak, müşteriler televizyonlar, dizüstü bilgisayarlar ve ev aletleri de dahil olmak üzere çok çeşitli elektronik ürünler bekleyebilirler.

ReFit’in kurucu ortağı ve CEO’su Saket Saurav, “Bu sektördeki 7-8 yıllık engin tecrübemle güçlü bir ortaklar ağı oluşturduk. ReFit Global’in web sitesinin lansmanı, şirket ile sürekli büyüyen müşteri tabanı arasındaki boşluğu dolduran çok önemli bir anı işaret ediyor. Bir sonraki doğal adımı atarak, doğrudan tüketici katılımının gücünü artırmak için çevrimiçi bir yolculuğa çıkmaya hazırız. Amacımız, bireylerin sadece seyirci değil, aktif katılımcılar olduğu eşi benzeri görülmemiş bir topluluk, bir ekosistem yaratmaktır. “

Kalite konusu, yenilenmiş ikinci el akıllı telefonların hem satıcıları hem de alıcıları için uzun süredir bir zorluk oluşturuyor ve çekiciliğini sınırlıyor. Ancak şirket, bu dezavantajın üstesinden gelmeyi ve endişeleri etkin bir şekilde ele alarak fırsatı başarılı bir şekilde değerlendirmelerini sağladı.

Şirket ayrıca gelirinde iki kat artış yaşadığını ve 2022’de 200 crore’ye ulaştığını açıkladı. Ayrıca şirketin önümüzdeki mali yılda çift haneli marjlara ulaşması bekleniyor. Şirket etkili bir şekilde yenilendi ve bugüne kadar yaklaşık 1,5 milyon telefon sattı, sayım halen devam ediyor. 50.000’den fazla perakendeciye sahip perakende ve dağıtım ağı sayesinde şirket, yıldan yıla kayda değer bir büyümeye tanık oldu.

FacebooktwitterLinkedinmakalenin sonugenel-9