bu Genshin Etkisi 4.0 güncellemesi artık yayında, yani Hydro ulusu Fontaine’i keşfetme zamanı. Ancak haritanın yeni alanına adım atmadan önce, bazı hayranlar anime oyununun son iki yıldaki ilerlemesine bir dizi öncesi ve sonrası ekran görüntüsü ile geri bakmak için zaman ayırdı. Her büyük Genshin Impact güncellemesi, saha dışı konumların manzarasını değiştirir, bu nedenle geriye bakmak, oyunun büyümesine dair inanılmaz bir bakış açısı getirir.

Arazinin topografyasını ve haritanın ayrıntılarını değiştiren ilk büyük güncelleme, sürüm 1.2 için Mondstadt’taki Dragonspine idi. Oradan, HoYoverse sürüm 2.0 güncellemeleri boyunca Inazuma’yı, sürüm 3.0 güncellemelerinde Sumeru ve çöl bölgelerini parçalara ayırdı.

Serfo adlı bir Reddit kullanıcısı, Genshin Impact 4.0’a ve onun Sumeru çölünün kuzeyindeki Fontaine’i eklemesine kadar bu Teyvat genişletmeleri için 17 öncesi ve sonrası görüntü slaytları içeren bir başlık oluşturdu. bu slaytlar hatta Cat’s Tail Tavern gibi daha küçük değişiklikleri içerir.

Fontaine, Inazuma hariç Mondstadt’a en uzak bölgedir, bu nedenle yeni oyuncuların oraya ulaşması ve yeni güncellemeyi kendileri deneyimlemesi zordur. Genshin Impact Fontaine itibar sisteminin kilidini nasıl açacağınızı kesinlikle bilmek isteyeceksiniz.

Neyse ki HoYoverse, Sumeru’da Fontaine’in girişinin hemen yanına bir ışınlanma ara noktası yerleştirdi ve bu, Mondstadt önsöz hikayesini tamamladıktan sonra otomatik olarak açılacak.

Genshin Impact öncesi ve sonrası ne kadar güzel hale geldiğini gösteriyor: uçurumdan önce ve sonra oyun manzarası

En çarpıcı öncesi ve sonrası karşılaştırmalarından bir diğeri de, sonunda 3.0 sürümüne Sumeru’nun eklenmesine yol açan 2.6 sürümündeki Liyue’deki The Chasm için olanıdır.

Toplulukta Dendro ulusunun nasıl ekleneceği konusunda bir ton spekülasyon vardı ve The Chasm, devasa bir yeraltı alanıyla birlikte yeni bir Archon Quest’i tanıtıyor gibi göründü.

YouTube Küçük Resmi

Sürüm 4.0 ayrıca, güncellemenin ilk yarısında en büyük Fontaine kardeşler Lyney ve Lynette ile birlikte her zaman popüler olan Yelan’ı sunarak harika karakter afişleriyle başlıyor. Ve ikinci yarıda, en üst düzey Zhongli, Childe ve Fontaine’in en küçük kardeşi Freminet’in yanında yer alacak.

Kimin için çekeceğinizden emin değilseniz, size birkaç ekstra Primogem vermek için yeni Genshin Impact kodlarını kullandıktan sonra Genshin Impact seviye listemize bir göz atın.oyun-2