Prime Video'nun Yenilmez'inde Atom Eve.

resim: Birincil Video

Prime Video’nun animasyon serisine rağmen Yenilmez Steven Yeun’un sözde genç süper kahramanına odaklanan ilk sezon, daha deneyimli diğer genç kahramanları vurguladı. Yenilmez ipleri göster. Bu karakterlerden biri, dizinin öncesinde karakterini biraz güçlendiren Atom Eve (Gillian Jacobs) idi. ikinci sezon. Artık yalnızca kökenine odaklanan bağımsız bir bölümü yok, aynı zamanda kendi video oyununda da rol alıyor.

Korkunç Duruş Oyunları’ Yenilmez Hediyeler: Atom Eve kendisini “ilk orijinal” olarak faturalandırıyor Yenilmez normal bir kız olmakla Genç Takımın bir üyesi olmak arasında gidip gelen Eve’e odaklanan görsel bir roman. Diğer görsel romanlara benzer şekilde, oyuncu hikayenin gidişatını şekillendiren seçimler yapıyor – fragmanda da belirtildiği gibi diziden çok Kirkman, Ryan Ottley ve Cory Walker tarafından yaratılan çizgi romanlara dayanıyor. Ubisoft’un yakın zamanda ortaya çıkardığı mobil oyundan bu yana bunu not etmek önemlidir. Yenilmez: Dünyayı Korumak, sadece kendi işini yapıyor gibi görünüyor.

Yenilmez Hediyeler: Atom Eve – Fragman Duyurusu

bu ikisi ile Yenilmez başlıkları, başka bir Kirkman çizgi romanı video oyun alanına girdi. Yürüyen ölü, Tony Moore ve Charlie Adlard ile birlikte yarattığı bu oyun, yıllar boyunca çeşitli oyunlara sahip oldu ve grubun en ünlüsü çok sezonlu oyun oldu. Telltale The Walking Dead seri. Bu franchise’ın son büyük sürümü VR oyunuydu. Yürüyen Ölü: Azizler ve Günahkarlar 2 2022’nin sonlarından itibaren. Muhtemelen bir VR almayacağız Yenilmez oyun, ancak mobil-RPG ve görsel bir romanda işlerin biteceği şüpheli, özellikle şov bir süre daha devam edecek gibi göründüğü için.

Yenilmez Hediyeler: Atom Eve bu yılın sonlarında Steam’de yayınlanacak. ikinci sezon Yenilmez gösteri 3 Kasım’da Prime Video’da başlayacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7