Akıllı saat pazarına Apple Saatler ve Galaxy Saatler hakim olabilir, ancak bir doğa tutkunuysanız, harika cihazlar olmalarına rağmen bunların yaşam tarzınız için yapılmadığını bilirsiniz. Bu yüzden muhtemelen bunun yerine Garmin akıllı saatlerinden birini tercih edeceksiniz. Ne de olsa, Garmin’in giyilebilir ürünleri aktif bir yaşam tarzına sahip kişiler için, yani sizin gibi kişiler için özel olarak üretilmiştir. Ancak, o kadar çok Garmin akıllı saati var ki, muhtemelen hangisini alacağınızı merak ediyorsunuz. Ve Garmin’in akıllı saatlerinin çoğu oldukça harika olduğu için bu gerçekten zor bir seçim. Bununla birlikte, özelliklerle dolu olduğu ve en önemlisi şu anda Amazon’da büyük ölçüde indirimli olduğu için Garmin Fenix ​​6X Pro güzel bir öneri olacaktır.

Şu anda, normal fiyatından %35 indirimli yepyeni bir Garmin Fenix ​​6X Pro’ya sahip olabilirsiniz. Bu, bu anlaşma aracılığıyla bir Garmin Fenix ​​6X Pro satın alırsanız, yepyeni Garmin akıllı saatinizde 230$ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Aktif olanlar için yapılmış bir akıllı saat olan Garmin Fenix ​​6X Pro, önceden yüklenmiş TOPO haritaları ve kayak haritaları gibi özellikler içerir ve GPS, GLONASS ve Galileo uydu sistemlerini destekler. Buna ek olarak, akıllı saat kalp atış hızınızı ve uykunuzu izleyebilir ve egzersiz sırasında hız rehberliği sunan Garmin PacePro gibi işlevlerle birlikte gelir. Garmin Fenix ​​6X Pro, Garmin Pay ve akıllı bildirimler gibi özellikleri de destekler.

Garmin Fenix ​​6X Pro’nun bir başka önemli satış noktası da muazzam pil ömrü. Akıllı saat, akıllı saat modunda tek bir şarjla 21 güne kadar dayanabilir.

Gördüğünüz gibi Garmin Fenix ​​6X Pro, birçok özellik ve muazzam pil ömrü sunuyor. Ve buna Amazon’un 230 $’lık devasa indirimini de eklediğinizde, Garmin Fenix ​​6X Pro daha da karşı konulamaz hale geliyor. Bununla birlikte, bu anlaşma bir noktada sona erecek, bu nedenle yeni Garmin akıllı saatinizi teklif sona ermeden önce almalısınız.



telefon-1