Verimlilik arayan büyük müşteriler ve pazarlama yöneticileri için, SEO ve İçerik Pazarlama ekipleri arasındaki organizasyonu iyileştirmeye ve üretkenliği yumuşatmaya adanmış bir teknik inceleme yayınladık. Bu kaynakta, yatırımlarınızın getirisini en üst düzeye çıkarmak için pratik tavsiyeler ve kanıtlanmış stratejiler bulacaksınız.

Verimliliğin özü basit bir denklemde yatar: daha az çabayla daha fazlasını başarmak. Teknik incelememiz, daha iyi bir yatırım getirisi sağlamak için artık otomatikleştirilebilen SEO ve İçerik Pazarlama alanlarında dört özel görevi ortaya koymaktadır.

En çok zaman alan etkinliklerde değerli zamanınızdan tasarruf etmenize yardımcı olmak için iyileştirme için dokuz temel alan sunuyoruz. Rekabet analizinizi, ticari potansiyeli yüksek anahtar kelime aramanızı, içeriğinizin optimizasyonunu ve performansının izlenmesini nasıl optimize edeceğinizi öğreneceksiniz.

Buna ek olarak, bu pazarlama raporu Decathlon, lesfurets, MACIF, Qonto ve Ouest-France gibi önde gelen şirketlerin ekiplerinin üretkenliğini artırmak için benimsediği uygulamaları vurgulamaktadır. Kendi organizasyonunuzu güçlendirmek için uzmanlıklarından yararlanabileceksiniz.

Mevcut içeriğinizden para kazanmak ve yeni fırsatlar yaratmak için yapay zekadan tam olarak yararlanmanın etkili yöntemlerini keşfedeceksiniz.genel-16