iPhone’unuzdaki yeni pikselli Reddit simgesinin hayranı değilseniz, bazı kötü haberlerim var: Dogecoin köpeği veya WallStreetBets temalı bir simgeye geçmek istemiyorsanız, Reddit Premium’a abone olmanız gerekir. görüldüğü gibi, yalnızca normal Reddit logosunu içeren bir simge kullanabilir ile 9to5Mac’ler Benjamin Mayo.

Aşağıda mevcut seçenekler bulunmaktadır. (Dev bir dikey görüntüyü kaydırmak zorunda kalmamanız için bunları yan yana koydum.) Ücretsiz olanlar “OrangeRed” (pikselli olan), “Doge” ve “Wall Street”, simgeler ise normal Reddit logoları listenin en altındadır.

Reddit Premium için ödeme yaptıysam, aylık 5,99 ABD Doları veya yıllık 49,99 ABD Doları, Daha fazla özel uygulama simgesi, reklamsız Reddit taraması ve r/lounge topluluğu gibi avantajlara erişimim olacaktı. Ama bilmiyorum, bu yüzden üç ücretsiz simge seçeneğinden birine takıldım ve hepsinden hoşlanmadım.

Kuşkusuz bu benim için büyük bir anlaşma değil; Reddit uygulaması genellikle Uygulama Kitaplığımdaki bir klasörde bulunur, bu yüzden ana ekranıma her gittiğimde onu göremiyorum. Ancak Reddit, ana ekran uygulamalarınızdan biriyse veya Reddit’in yeni API fiyatlandırması bazı üçüncü taraf uygulamaları kapanmaya zorladıktan sonra ana ekran grubunuza katıldıysa, eğer değilseniz mevcut seçeneklerinizden nasıl memnun kalmayacağınızı anlayabiliyorum. Premium abone. Ve Reddit’in 2023’ten önceki sohbet geçmişini kaldırma ve Altın ödül sisteminden kurtulma kararlarından zaten memnun değilseniz, ücretsiz uygulama simgeleri için sınırlı seçenekler çok daha sinir bozucu olabilir.

Yardımcı olursa, Doge ve Wall Street simgeleri görünüşe göre yalnızca “sınırlı bir süre” için mevcut olacak. Ancak, bunun tam olarak ne kadar sürebileceği veya diğer özgür seçenekler lehine değiştirilirse hangi seçeneklerin mevcut olacağı belli değil.

Reddit, yorum talebine hemen yanıt vermedi. Bir meslektaşım bana, Android için Reddit uygulamasının varsayılan simgesinin de artık pikselli sürüm olduğunu söyledi, ancak bundan hoşlanmazsanız ve Reddit Premium için ödeme yapmak istemiyorsanız, kendi uygulamanızda daha kolay geçiş yapabilirsiniz. Android’deki simgeler, iOS’takinden daha fazladır.

genel-2