Amazon Prime Day, o zamandan beri ne yazık ki ortadan kaybolan Amazon cihazlarına bazı inanılmaz fırsatlar getirdi. Yenilenmiş bir cihaz satın almaktan çekinmiyorsanız, Amazon’un en iyi gadget’larından bazılarında hala çok para biriktirebilirsiniz. akıllı ekranlar ile akıllı hoparlörler. Bununla birlikte, ABD’nin büyük bölümünde havanın ne kadar sıcak olduğu göz önüne alındığında, en iyi ve en alakalı anlaşmalardan biri, Amazon Akıllı Termostat. Şu anda, Amazon yenilenmiş olarak satıyor Amazon’dan 39,99 ABD doları. Bu, yeni modelde gördüğümüz Prime Day indiriminden 15 $ daha ucuz ve aynı zamanda yeni akıllı termostatın tam perakende fiyatından 40 $ daha ucuz.

Amazon’un Akıllı Termostat’ı paranızın karşılığını fazlasıyla verir. Yalnızca enerji tüketiminizi ve (sonuç olarak) faturalarınızı azaltmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda genellikle daha pahalı rakiplerde bulunan avantajlar sunar. Özellikle, alışkanlıklarınıza ve tercihlerinize uyum sağlama yeteneğine sahiptir. Bazı takaslar var: Alexa dışındaki sesli asistanlarla entegre olamaz ve yerel sıcaklık sensörlerine sahip değildir. Yine de, bu yaz serin kalmanın nispeten bütçe dostu bir yolunu arıyorsanız, Amazon Akıllı Termostat ile yanlış gidemezsiniz.

Paranızın karşılığını fazlasıyla veren bir 4K TV arıyorsanız, şu anda 65 inç Hisense U6H Kuantum ULED 4K TV 499,99 $ (100 $ indirim) için satışta Amazon Ve En iyi satın alım. U6H, Google TV bağlantılı bir arayüze sahiptir, böylece en sevdiğiniz akış uygulamalarında gezinebilir ve izlemek istediğiniz bir şeyi daha kolay bulabilirsiniz. TV ayrıca Dolby Vision, HDR ve HDR10 desteğinin yanı sıra daha iyi görüntü kalitesi için tam dizi yerel karartma ile birlikte gelir. Ayrıca U6H, yerleşik Google Asistan ile birlikte gelir, böylece TV’yi sesinizle kontrol edebilirsiniz. Oyun oynamak için en iyisi değil – yalnızca 60 Hz yenileme hızı sunuyor ve HDMI 2.1 girişleri yok – ancak en sevdiğiniz programları izlemek için iyi bir TV.

Bu noktada eski bir cihaz olabilir, ancak Google’ın Nest Hub Max Google’ın yazılımının hayranıysanız ve ekosistemine dahilseniz, yine de iyi bir akıllı ekrandır. Şu anda, şu anda satışta Walmart, En iyi satın alımVe Ev deposu tüm zamanların en düşük fiyatıyla eşleşen yaklaşık 169 $ (60 $ indirim).

10 inçlik Max, çok sayıda ekran alanı ve yerleşik bir kamera sunarak onu görüntülü aramalar için harika kılıyor. Ayrıca, Google Asistan aracılığıyla diğer akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için de kullanabileceğiniz güzel bir dijital fotoğraf çerçevesi ve yüksek sesli akıllı hoparlör işlevi görür. Ayrıca akıllı ekran, ekrana bakan kişiye göre kişiselleştirilmiş bilgiler bile sunabilir.

Oynamak için yeni bir oyun arıyorsanız, şu anda fiziksel bir kopyasını satın alabilirsiniz. sıra tabanlı RPG Ahtapot Gezgini II Nintendo Switch için 39,99 $ (20 $ indirim) Amazon, en iyi buyVe Hedef. Bu, Amazon Prime Day’de gördüğümüz indirimden bile daha ucuz. Oyun aynı zamanda Amazon’dan da temin edilebilir. PlayStation 4 ve 5 39,99 $ için.

Selefi gibi, en son taksit Ahtapot Gezgini video oyunu serisi, eski usul NES ve SNES oyunlarının unsurlarını HD-2D görsellerle birleştiriyor. Solistia’nın çarpıcı dünyasında geçiyor ve oyuncuların sekiz karakterden biri olarak keşfetmeye davet edildiği sürükleyici bir hikaye sunuyor.

Bekle, birkaç tane daha bulduk…genel-2