Nothing'in bir pop-up mağazası olan Nothing Drops, Bengaluru'da görücüye çıktı

En son akıllı telefonu olan Telefon (2) etrafında vızıltı ve yutturmaca oluşturmak için – İlk pop-up mağazasını organize eden hiçbir şey yok. Nothing Drops adlı etkinlik Londra, New York ve Bengaluru’da yapıldı. Hiçbir Şey Düşmez, Bengaluru’daki LuLu Mall’da düzenlendi. Yüzlerce kişinin Telefon (2), Kulak (2) ve diğer aksesuarları ele geçirmek için Bengaluru Drops’ta sıraya girdiğini iddia eden hiçbir şey yok.

Nothing Phone (2): Satış tarihi, ön siparişler
Telefon (2), 21 Temmuz Cuma günü saat 12:00’den itibaren Hindistan’da açık satışa çıkacak. Ancak, Bengaluru Hiçbir Şey Bırakmayanlar, ön sipariş verebildiler ve Telefon (2) ile uygulamalı bir deneyim elde edebildiler. Bundan önce Telefon (2) deneyimini yaşamak isteyenler, bunu yapabildiler ve Bengaluru Nothing Drop konumunda ön sipariş verebildiler. Nothing Drops, Bengaluru’daki alışveriş merkezinde, SoHo Londra ve New York’ta birkaç gün canlı yayındaydı.

Telefon (2), üç RAM ve depolama varyantında sunulacak — 8GB +128GB, 8GB + 256GB ve 12GB + 256GB. Üç varyantın fiyatı sırasıyla 44.999 Rs, 49.999 Rs ve 54.999 Rs’dir. Üç akıllı telefon da Flipkart’ta satışa sunulacak,

Akıllı telefon, Qualcomm Snapdragon 8 + Gen 1 yonga setinden güç alıyor. Telefonun ( 2 ), Snapdragon 778+ tarafından desteklenen Telefona ( 1 ) kıyasla genel performansta %80’lik bir iyileşmeye sahip olduğunu iddia eden hiçbir şey yok.

Hakkında çok konuşulan Glyph arayüzü de ince ayar yapıldı ve yeniden tasarlandı. Telefon (2) daha fazla LED segmentine sahiptir ve kullanıcıların Telefona (1) göre daha fazla işlevsellik eklemesine ve özelleştirmesine olanak tanır.

120 Hz’e kadar uyarlanabilir yenileme hızına sahip 6,7 inç OLED ekran vardır. Telefon (2), 4700mAh pil ile desteklenmektedir. Kutuda şarj adaptörü yok, ancak yepyeni bir USB Type-C – Type-C kablosu var.

Beklendiği gibi, akıllı telefon Android 13 tabanlı Nothing OS 2.0 çalıştırıyor.

FacebooktwitterLinkedinmakalenin sonugenel-9