Eddie Munson bir encore için geri döner solo gitar W’sinin üstündeHalloween Horror Nights’ta innebago—teşekkürler the yabancı şeyler 2023 için Universal Studios Hollywood ve Universal Studios Orlando’daki Cadılar Bayramı perili evi. Bizden geriye kalanlar ev.

Hit Netflix dizisi yıllık korku etkinliğine geri dönüyor. bu sefer etrafında merkezlenen bir ev ile yabancı şeyler dördüncü sezon. Mevsim nedeniyle geleceğini bildiğimiz evdi. çok özellikli uğrak-kötü adamla değerli anlar Vecna-Ave bir “ için bekleyemeyizTepeye tırmanmak” an.

Universal Studios bu yılki evi “gKonuklar, meşhur Hawkins Laboratuvarı, esrarengiz Creel Evi, ve Vecna’nın tüyler ürpertici zihni. Yol boyunca konuklar en derin korkularıyla yüzleşecek ve demobatlar gibi dünya dışı yaratıklarla ve hatta Vecna’nın kendisiyle yüz yüze gelecek. Zamana karşı bir yarışta konuklar kendilerini Vecna’nın kan kırmızısı Mind Lair’inde nihai hesaplaşmanın içinde bulurlar ve insanlığı onun ölümcül lanetinden kaçmaya ve kurtarmaya çalışırlar.”

Stranger Things 4 – Cadılar Bayramı Korku Geceleri 2023

“Açılış çekimlerinden Yabancı Şeyler 4, birinci bölümde, bunun Cadılar Bayramı Korku Geceleri’nde bir deneyim olması gerektiğini biliyorduk.” John Murdy, eUniversal Studios Hollywood’da Halloween Horror Nights’ın baş yapımcısı, bir basın açıklamasında paylaştı. Katma Lora Sauls, Aasistan dmüdürü Universal Orlando Resort’ta Yaratıcı Geliştirme ve Şov Yönetmenliği, “Gösteriden ikonik ve ürkütücü anları yeniden yaratırken, hayranlarımızın Vecna’nın lanetini yaşayacakları için heyecanlıyız.”

Halloween Horror Nights, 1 Eylül Cuma saat 20.00’de başlayacak. Evrensel Orlando Tatil Köyü ve 7 Eylül Perşembe saat Universal Stüdyoları Hollywood. yabancı şeyler hayranlar garanti edecek yüksek talep etmek biletler için bu olduğundan the sadece isabet yabancı şeyler öngörülebilir gelecek için (o oyun var ama). Neyse ki etkinlik, Universal Studios Orlando’da fazladan dört gece daha çalışacak şekilde genişletildi.

Universal Studios Halloween Horror Nights hakkında daha fazla bilgi almak ve bilet satın almak için, ziyaret etmek Burada.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7