Nothing Phone 2, geçtiğimiz günlerde Carl Pei liderliğindeki akıllı telefon üreticisi Nothing tarafından duyurulmuştu. İngiltere’deki girişim, şirketin ikinci nesil .smartphone’u da dahil olmak üzere iki yeni ürünü duyurdu. Yeni ahize, markanın akıllı telefonlarının tonunu ve beklentilerini belirleyen Nothing Phone 1’in tasarım dili ve özelliklerini temel alıyor. Nothing Phone 2’nin aynı formülü yakından takip ettiği göz önüne alındığında, akıllı telefonlarından daha iyi ham performans arayanlar veya mevcut Nothing Phone 1’lerinde bazı yönlerden eksik bulanlar için bariz bir yükseltme gibi görünüyor.

Gadgets 360 podcast Orbital’in bu haftaki bölümünde, Nothing Phone 2 akıllı telefonuyla birkaç gün geçiren İnceleme Editörü Roydon Cerejo, konuk sunucu ve Kıdemli Yorumcu Sheldon Pinto ile – bu benim – Nothing’in yeni telefonu hakkında konuşuyor. Cihazla ilgili ilk izlenimlerimiz Gadgets 360 web sitesinde bulunabilirken, kapsamlı incelememiz yakında yayınlanacak. O zamana kadar her yeni özelliği tartışacağız ve diğer akıllı telefon markalarının yakın rekabeti hakkında konuşacağız. Nothing Phone 1’de olduğu gibi, ikinci nesil Nothing telefon da akıllı telefonların rekabetini segmentin altında ve üstünde görüyor.

Nothing’s Phone 1 piyasaya çıkalı çok uzun zaman olmadı ve incelememizde bu akıllı telefonla ilgili bazı şeyleri kesinlikle beğendik ve beğenmedik. Tasarımı hâlâ onu ilk gördüğümüz andaki kadar benzersiz ve dikkat çekici Glyph aydınlatma sistemi yavaş yavaş mantıklı bir şeye dönüşüyor. Bu telefon aynı zamanda kablosuz şarj ve IP derecelendirmesi gibi alt R’lerde bulunması hala zor olan üstün özellikler de sunuyordu. 30.000 segment.

Yeni Nothing Phone 2’ye geçerken, çok ince iyileştirmeler var, ancak bunlar telefonun Phone 1’in daha keskin ve keskin tasarımından çok farklı hissetmesini sağlıyor. Diğer değişiklikler arasında ayrıca kırmızı kamera kayıt göstergesi için nokta yerine kısa çizgi yer alıyor. .

Şaşırtıcı bir şekilde, Nothing OS’de de pek çok değişiklik var. Yeni duvar kağıtlarından yeni widget’lara ve daha fazlasına, Nothing Phone 2’de yeni bir minimalist tasarım teması var. Neyse ki, yeni yazılım eski cihaza da geleceğinden, hiçbir şey Phone 1 sahiplerini soğukta bırakmayacak. Glyph aydınlatma arayüzünü kullanan zamanlayıcı benzeri bir göstergeyle siparişleri izlemenin daha yeni yolları da var.

Nothing Phone 2, Nothing Phone 1’in yerini tamamen alacak mı? Bu yerinde bir soru çünkü her iki akıllı telefon da farklı fiyat noktalarında piyasaya sürüldü. Hiçbir Şey Telefonu 1, Rs’den piyasaya sürüldü. 32.999, Nothing Phone 2 ise Rs’den satışa çıkacak. 44.999. Telefon 2 ayrıca Rs’den fiyatlandırılan cihazlarda yaygın olarak bulunan bir Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 SoC içerir. 38.000 sonrası. Her iki akıllı telefonun da farklı fiyat noktalarında satışta kalıp kalmayacağı veya Phone 1’in durdurulup durdurulmayacağı henüz doğrulanmadı.

Ayrıca, Nothing Phone 2 akıllı telefonlarla fiyat noktasının üstünde ve altında rekabet ettiğinden, rekabeti de tartışıyoruz.

Gadgets 360 web sitesinde yeniyseniz, Gadgets 360 podcast Orbital’i en sevdiğiniz platformda kolayca bulabilirsiniz – bu ister Amazon Müzik, Apple Podcast’leri, Google Podcast’leri, Gaana, JioSaavn, spotifyveya podcast’lerinizi dinlediğiniz her yerde.

Gadgets 360 podcast’ini dinlediğiniz her yerde takip etmeyi unutmayın. Lütfen bizi değerlendirin ve bir inceleme bırakın.

Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8