Zaten aklınızda Nothing Phone (2) varsa şimdi uygun tarife ile Sparhandy’den ön sipariş verebilirsiniz. Bu, 25 GB veri hacmiyle başladığınız ve yılda ek 5 GB aldığınız o2 Mobil M’dir. Teklifi gerçekten heyecan verici kılan zengin bir değişiklik bonusu da var.

Prime Day’de yeni bir akıllı telefon bulamadınız, ancak mevcut cep telefonunuz yavaş yavaş hayaletten vazgeçiyor mu? O zaman Hiçbir Şey Telefonu (2) doğru seçim olabilir. 21 Temmuz’da Almanya’da resmi olarak piyasaya sürülecek orta sınıf modelin burada 699 Euro fiyat etiketiyle raflarda olacağı söyleniyor. Ancak Sparhandy ile artık o2’den uygun bir cep telefonu tarifesi ile anlaşma yapabilirsiniz.

Nothing Phone’un (2) tasarımı, Nothing Phone’un (1) (test edilecek) görünümünü güçlü bir şekilde anımsatıyor. Üretici, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç LTPO Oled ekrana güveniyor.Glif arayüzüne de hiçbir şey sadık kalmıyor, ancak sonunda kendi gliflerinizi oluşturabilirsiniz. Akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Nothing uzmanımız Antoine tarafından hazırlanan uygulamalı Nothing Phone (2) kitabını okumalısınız. Ancak, ayrıntılı bir test henüz gelmedi.

Hiçbir Şey Telefon (2) incelemesi

Sonunda, Nothing Phone’da (2) kendi gliflerinizi oluşturabilirsiniz. / © nextpit

SoC’de net bir yükseltme var. Artık bazı amiral gemisi modellerinden zaten tanıdığınız bir Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 var. Bu anlaşma ile 12 GB RAM ve 256 GB cihaz hafızasına sahip varyantı bekleyebilirsiniz. Çift kamera modülü, her biri 50 megapiksel olan geniş açılı ve ultra geniş açılı kameraya dayanır. Hiçbir şey pili 200 mAh artırmadı, bu da artık 4.700 mAh kapasiteye sahip olduğu anlamına geliyor.

Sparhandy’nin Nothing Phone (2) teklifi buna değer mi?

Bu tarife anlaşması ile o2 ile bir cep telefonu sözleşmesi akdedersiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, bu, her yıl 5 GB artan 25 GB veri hacmine sahip olduğunuz ve Telefónica 5G ağında gezinebileceğiniz o2 Mobile M’dir. İndirme işleminde 300 MBit/s bant genişliğine sahipsiniz ve bunun için ayda 32,99 Euro ödüyorsunuz ve cihaz size bir kez 99,95 Euro’ya mal oluyor. Eski numaranızı yanınızda getirirseniz 100 Euro değişiklik bonusu alacaksınız.

Sparhandy’ye genel bakış

Karakteristik Hiçbir Şey Telefon (2) + o2 Mobil M
veri hacmi 25 GB + 5 GB yıllık
bant genişliği indir maksimum 300 MBit/s
5G Evet
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 32,99 Euro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 99,95 Euro
bağlantı fiyatı 39,99 Euro
Nakliye 4,99 avro
toplam tutar 936,99 Euro
bonusu değiştir 100.00 Euro
Normal cihaz maliyetleri Hiçbir Şey Telefon (2) 12/256 GB – 699,00 Euro
Geçerli aylık tarife maliyetleri ~ 5,74 avro
Teklif etmek*

Sparhandy ile artık akıllı telefonunuzu yukarıdaki koşullar altında rezerve edebilirsiniz. Teslimat 21 Temmuz’dan itibaren gerçekleşecek. Bu, orta depolama varyantı olduğundan, başlangıçta akıllı telefon için 699 Euro ödersiniz, bu da artan o2 tarifesi için yalnızca 5,74 Euro ödemeniz gerektiği anlamına gelir.

Selefi gibi, Nothing Phone (2) orta düzey hayranların özel ilgisini çekmelidir. Üst orta sınıf bir model olarak, normalde yalnızca amiral gemilerinde gördüğümüz ve Samsung Galaxy S23 veya benzer modeller kadar pahalı olmayan bazı özellikler sunuyor. Bu teklifle etkin maliyetler de oldukça yönetilebilir, bu da bu anlaşmayı gerçekten heyecan verici kılıyor.

Teklif hakkında ne düşünüyorsun? Hiç Telefon (2) istek listenizde mi yoksa fiyatı sizin için hala çok mu yüksek? Yorumlarda bize bildirin!genel-27