Garmin, akıllı saatlerinin çoğunu Prime Day sırasında satışa çıkardı ve şirketin pahalı epix Gen 2 premium akıllı saati de dahil olmak üzere çoğu hala indirimli. Bu giyilebilir cihaz, lüks malzemelerden (safir, titanyum) yapıldığı için genellikle 900 $ gibi düşük bir fiyata satılıyor.

epix Gen 2, aktif insanlar için özel olarak tasarlanmış bir akıllı saattir, bu nedenle birçok fitness ile ilgili özellik ve spor uygulamasıyla birlikte gelir. Şu anda Amazon’da satışta olan model, 1,3 inçlik her zaman açık bir AMOLED’e sahip ve akıllı saat modu etkinken 16 güne kadar (hareket) veya 5 güne kadar (her zaman açık) pil ömrü sunmayı vaat ediyor. GPS modu açıkken, pil ömrü 42 saate (hareket) veya 30 saate (her zaman açık) düşecektir. Birinci sınıf bir akıllı saat için tam olarak sıra dışı olmasa da oldukça iyi bir pil.

Daha önce de belirtildiği gibi epix Gen 2, yerleşik spor uygulamaları, performans ölçümleri ve Garmin Coach uyarlanabilir egzersiz planları ile birlikte gelir. Ayrıca, Pulse Ox, kalp atış hızı, solunum, stres ve gelişmiş uyku izleme için tahminler sağlayan 7/24 sağlık ve zindelik izleme özelliklerine sahip olursunuz.

Bir kez daha, bu birinci sınıf bir akıllı saat için sıra dışı bir şey değil, yine de sahip olunması gereken çok güzel özellikler. Onu öne çıkaran şey, dünya çapında 2.000 kayak merkezi için SkiView haritaları ve 42.000’den fazla golf sahası için CourseView haritaları ile önceden yüklenmiş olarak gelmesidir, yani bu sporlarla ilgileniyorsanız, bu akıllı saat kesinlikle yardımcı olacaktır.

En iyi yanı, Amazon’un Garmin’in epix Gen 2’sinde sınırlı süreli güzel bir anlaşması olması, bu nedenle bu birinci sınıf akıllı saati izliyorsanız, şimdi bu promosyona göz atmak için iyi bir zaman olacaktır. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, epix Gen 2 300 $ indirimli, ancak titanyum çerçevesi olmayan Slate Steel modelini seçtiğinizden emin olun. Hem safir ekrana hem de titanyum çerçeveye sahip diğer iki modelin fiyatı 1.000 dolardır ve çok küçük indirimler almaktadır.telefon-1