Mario Kart 8 Deluxe ile özel bir Nintendo Switch OLED paketi Walmart’ta mevcut 11-13 Temmuz tarihleri ​​arasında geçerli olan Walmart+ Week indiriminin bir parçası olarak sadece 375$’a. Teknik olarak, paket 11 Temmuz 09:00 PT / 12:00 ET’ye kadar mevcut olmayacak, ancak Walmart+ aboneleri onu herkesten önce alabilir.

Switch OLED paketi, erken tükenmediği sürece 13 Temmuz 16:00 PT / 19:00 ET’de satış sona erene kadar mevcut olacak, bu nedenle bir Walmart+ üyesiyseniz kesinlikle erken erişimden yararlanın. Ayrıca şimdi kaydolabilir ve tam bir yıl Walmart+ için %50 indirim elde edebilir ve tüm Walmart+ Week tekliflerinin yanı sıra ücretsiz gönderim, ücretsiz yerel teslimat, ücretsiz Paramount+ aboneliği ve daha fazlası gibi diğer üyelik avantajlarına sadece 49 $ karşılığında erken erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. (normalde 98$/yıl).

Walmart+ Haftası perakendecinin, yine bu hafta 11-12 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen Amazon Prime Day 2023 etkinliğine verdiği yanıttır. Best Buy, Target gibi diğer şirketler ve Oyunu Durdur Prime Day’e rakip olmak için kendi satışlarını da yürütüyor – bu, bu hafta avantaj sağlayacak bir sürü harika oyun fırsatı olduğu anlamına geliyor.

Daha fazla Nintendo Switch fırsatı arıyorsanız, Best Buy ve Target, yeni bir Nintendo Switch satın aldığınızda ücretsiz hediye kartları ve düzinelerce hediye kartı veriyor. Anahtar oyunları ve aksesuarları satışta Sadece 52 Dolar (normalde 70 Dolar) olan The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom gibi yeni birinci taraf sürümleri de dahil olmak üzere çok sayıda perakendeciden Amazon’da . En son fırsatlar için hafta boyunca Prime Day merkezimizi kontrol ettiğinizden emin olun.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1