Organizatörlerin Perşembe günü yaptığı duyuruya göre Nicolas Cage, 2023 Fantasia Film Festivali’nde bir kariyer haraç ödülü alacak.

Fantasia daha önce bir dünya prömiyeri yaptı. Şeytan için sempati, Cage’in oynadığı ve yönetmen Yuval Adler ile Joel Kinnaman’ı yeniden bir araya getiren film, Sakladığımız Sırlar. Bu gösterimin bir parçası olarak, Kuzey Amerika’nın en büyük tür festivali Cage’i Montreal’de onurlandıracak. Hollywood’da kırk yıllık bir koşunun ardından bu yılki Cheval Noir kariyer başarı ödülüne layık görüldü. Las Vegas’tan Ayrılmak, Ölüleri Getirmek, Con Air, Yüz Yüze/Kapalı Ve Yürekten vahşi.

Fantasia 27. edisyonunu da kapatacak. Biz Zombileriz, François Simard, Anouk Whissell ve Yoann-Karl Whissell liderliğindeki Kanadalı kült film topluluğu RKSS’den. Filmin başrollerinde Megan Peta Hill, Alexandre Nachi ve Derek Johns yer alıyor.

Fantasia, son kadro duyurularında, yönetmen Mark H. Rapaport’un rahatsızlık komedisinin dünya prömiyerlerini de ayırttı. su aygırı, Lim Sun-ae’nin Bayan Kıyamet ve John Rosman’ın Yeni hayatkaçan gizemli bir kadın (Hayley Erin) ve onu getirmekle görevlendirilen Sonya Walger’ın canlandırdığı bir tamirci hakkında.

Ayrıca Mary Dauterman’ın ilk uzun metrajlı filmi için Montreal’de ilk kez görüntüleniyor. sümük, Austin Jennings’in sekiz Göz Ve Ay, Gökyüzü ve Siz, yönetmen Hei Yau Lin’den bir kiralık katil örgütüne karşı savaşan liseli aşıkları konu alan ilk uzun metrajlı film.

Fantasia Film Festivali daha önce 27.’sini Pascal Plante’nin filmiyle açacağını duyurmuştu. kırmızı Odalar, Bir kadının yüksek profilli bir seri katil davasına olan takıntısı hakkında Fransızca bir gerilim filmi. Yıldızların olduğu tür resmi Maxwell McCabe-Lokos ve Juliette Gariépy, Karlovy Vary’deki yarışmada boyun eğdikten sonra Montreal’de bir Kuzey Amerika prömiyeri yapacaklar.

Fantasia festivali 20 Temmuz – 9 Ağustos tarihleri ​​arasında Montreal’de yapılacak.sinema-2