The Nothing Phone (2) resmi olarak 11 Temmuz’da duyurulacak. Cihazın tasarımı ve özellikleriyle ilgili bilgilerin çoğu, sızıntılar yoluyla ve yeni kurulan şirketin kendisi tarafından ortaya çıkarıldı. En son sızıntı, dün ortaya çıkan resmi görüntülerden oluşuyordu. Ancak bugün, Nothing Phone (2)’nin kamerası hakkında ek ayrıntılar sağlayan başka bir rapor daha yayınlandı.


Sadece birkaç değişiklikle Hiçbir Şey Telefon (2)

Nothing Phone (2), Nothing Phone (1) (test) ile aynı çift kamera yapılandırmasına sahip olmalıdır. Ancak bunun bir gelişme olup olmadığı açıklanmadı. Tipster Kamila Wojciechowska artık açık twitter Nothing Phone’un (2) diğer bileşenlerin yanı sıra gelişmiş bir kamera alacağını onaylar.

İlk olarak kaynak, telefonun arkasındaki ana sensörün (2), daha çok orta menzilli bir 50MP Sony IMX890 görüntü sensörü olduğunu ve bu arada aynı görüntü sensörü olduğunu belirtti. OnePlus 11 (test). Referans olarak, Nothing Phone’da (1) yüklü bir 50 MP IMX766 vardır. Spesifikasyonlara göre, IMX890’ın tam çözünürlükte 30 fps’de video kaydını desteklemesi dışında iki sensör neredeyse aynı. Ayrıca, optik görüntü sabitleyici (OIS) korunur, ancak yazılım işleme ince ayar yapılmış olabilir.

OnePlus 11 5G'yi görüyoruz (ABD modeli)

OnePlus 11’in kamerası 50MP geniş açılı, 32MP telefoto ve 48MP ultra geniş kameraya sahiptir. / © NextPit

Bunun da ötesinde, 50 MP ultra geniş açılı kameranın Samsung JN1 ile donatıldığı ve bu nedenle selefine kıyasla değişmediği söyleniyor. Öte yandan delikli ön kamera, Sony IMX615 sensör sayesinde 32 MP’lik daha büyük bir çözünürlüğe yükseltilerek, Nothing Phone’un 16 MP’lik çözünürlüğünü ikiye katlıyor (1).

Ekran çözünürlüğü ve uyarlanabilir yenileme hızı

Diğer özellikler arasında 2.412 x 1.080 piksel çözünürlüğe ve 1, 10, 24 ve 30 Hz frekanslarını da destekleyen 120 Hz uyarlanabilir yenileme hızına sahip 6,72 inç AMOLED ekran yer alıyor. Bu Android akıllı telefon ayrıca bir ekran altı parmak izi sensörüne sahip olacak.

Ayrıca, Nothing Phone (2), Android 14 yerine Android 13’ü temel alan Nothing OS 2.0’da çalışacak. Bu bilgilerin yayınlandıktan sonra değişip değişmeyeceği bilinmiyor. Önceki raporlara göre, Nothing Phone (2), daha iyi donanımlı OnePlus 11 kadar pahalı olan temel model için 729 € olarak fiyatlandırılabilir.

Nothing Phone’un (2) özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Carl Pei olarak da bilinen hiçbir şey, yeni nesil şeffaf telefonu için çok fazla yutturmaca yapmıyor mu? Yorumlarda bize düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyin.

genel-27