Nothing Phone (2) sızdırılmış basın çizimleri telefonun tasarımını ortaya koyuyor

Kapalı

Nothing’in ikinci telefonu Phone (2) önümüzdeki hafta 11 Temmuz’da geliyor. Ve tipik Carl Pei tarzında, Nothing, yakında çıkacak olan akıllı telefonu hakkında küçük ipuçları veriyor ve yakında çıkacak olan telefonunun arkasını gösteriyor. Ancak şimdi, Tipster Evan Blass’tan Telefon (2)’nin basın görselleri ortaya çıktı ve yaklaşmakta olan telefona 360 derecelik bir bakış sunuyor.

Görüntüler, Phone (2)’nin hafif kavisli bir arka yüze, 11 parçalı LED şerit ve 33 aydınlatma bölgesi ile yeniden düzenlenen Glyph Arayüzüne ve yeni bir gri renk seçeneğine sahip olacağını ortaya koyuyor. Telefonda (1) yalnızca 5 LED şerit ve 12 bölge vardı. Geliştirilmiş Glyph Arayüzü, daha hassas kontrol ve yeni kullanım durumları sağlar.

Telefonun sağ tarafında bir güç düğmesi ve solunda ses seviyesi tuşları bulunur. Alüminyum çerçevesi ayrıca anten bantlarına sahiptir.

Ön kısım, ekranın her yerinde minimum çerçevelere ve ortalanmış delikli kesiklere sahip olarak görülebilir. İşlemeler, her renk seçeneği için çeşitli temaların yanı sıra birden çok widget’ı ortaya çıkarır.

Hiçbir Şey Telefon (2): Ne beklemeli?

Pei, Telefonun (2) Telefondan (1) daha üst düzey bir deneyim sağlayacağını söyledi. Telefon (2), ilk telefonda kullanılan Snapdragon 778G+’nın yerini alan ve geçen yılın en iyi yongası olan Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 yongasına bir yükseltme içerecek.

Phone 2, Android’in en iyi özelliklerini birleştirerek kullanıcılar için erişilebilirliği ve verimliliği artırmak üzere tasarlanan Nothing OS 2.0 ile gelecek.

Şirket tarafından paylaşılan Telefon (2) için yakında yapılacak bazı iyileştirmeler var. Birincisi, Telefon (2), Telefondan (1) biraz daha büyük, özellikle 0,15 inç olacak. Ayrıca, Telefon (2), selefine göre 200 mAh artışla 4700 mAh kapasiteli daha büyük bir pile sahip olacak. Özellikle Telefon (2), ilk modele göre daha düşük karbon ayak izine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca, Telefon (2) Hindistan’da üretilecek ve ülkede yalnızca Flipkart aracılığıyla satılacak.

FacebooktwitterLinkedinmakalenin sonugenel-9