Pazarlama büyük ustası Carl Pei, OnePlus’ta piyasa komisyoncularının işini başka hiç kimsenin olmadığı kadar iyi anladığını zaten kanıtladı. Ve böylece 11 Temmuz 2023’te çıkması beklenen Hiçlik Telefonun (2) şimdiden yoğun bir şekilde reklamı yapılıyor. Londra girişimi ve YouTuber Marques Brownlee’nin ilk görüntüleri kamuoyuna açıklandıktan sonra, tanınmış tahminciler artık geri durmuyor ve bir sonraki Glyph telefonun tasarımını tüm ihtişamıyla gösteriyor.


Hiçbir Şey Telefon (2): Daha yakından bakmalısınız

Hiçbir Şey Telefonu (2) için Carl Pei tarafından başarılı bir şekilde enfekte olan herkesin yalnızca 11 Temmuz 2023 Salı günü saat 17:00’ye kadar sabırlı olması gerekir. Daha sonra sadece ardından Londra’daki startup şirketi Nothing’in ikinci Hyphe-Phone’u tanıtılacak. Ancak pazarlama büyük ustası Carl Pei, ikinci Android akıllı telefonu hakkında birkaç şey açıkladığından, bu lansman çok fazla sürpriz içermeyecek. Şimdi yayınlanan fotoğraflarla birlikte sondan bir önceki perde de düştü.

Hiçbir Şey Telefon (2)

The Nothing Phone (2), selefinden yalnızca nüanslarda farklıdır! / © Hiçbir şey | nextpit tarafından düzenle

Nothing Phone’a (2) yakından bakacak olursak, selefine göre biraz daha yuvarlak bir tasarım görüyoruz. Glif aydınlatmalı beyaz ve gri şeffaf arka kısım aynı kaldı ve hayal kırıklığıma rağmen hala yalnızca beyaz LED ışığı yayabiliyor. Nothing ve İsveçli grup House Mafia’ya göre, en son sürümde önemli ölçüde daha fazla LED var ve sonuç olarak şu anda sunulan “Glyph Composer” ile daha fazla varyasyon sunuyor.

Muhtemelen biraz daha pahalı olacak!

Ayrıca, 6,7 inç FHD+ ekranın altındaki yerleşik Snapdragon 8+ Gen 1 artık bir sır değil, artık ön kamera artık solda değil, delikli tasarımda üst ortada konumlandırılmış durumda. Ancak en az 8 GB RAM ve 256 GB dahili program belleğine sahip revize edilmiş 50 MP çift kamera resmi olarak onaylanmadı. Meslektaşım Jade, Android akıllı telefonla birlikte gelmesi beklenen şeffaf USB veri kablosu konusunda şimdiden çok mutlu.

Bütün bunların da bir bedeli olacak. İlk kez, Nothing Phone (2) en başından itibaren ABD’de de satışa sunulacak. İlk sızıntılar 729 avroluk bir başlangıç ​​fiyatı varsayıyor. 12 GB çalışan belleğe ve 256 GB program belleğine sahip versiyonun fiyatı bile 849 Euro’dur.

Yeni Nothing Phone (2) hakkında ne düşünüyorsunuz? Tasarım sizin için önemli bir satın alma kriteri mi? Carl Pei fiyatları ne kadar yükseltebilir? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin ve hararetli bir tartışma yapalım.genel-27