Her yıl, Fortnite yaz etkinliği oyunun en büyük ve en sevilen cazibe merkezlerinden biri haline geliyor ve bu yılki Yazdan Kaçış etkinliği aynı heyecanı daha da artırabilir. Etkinlik mücadelelerinden kazanabileceğiniz pek çok ücretsiz kozmetik, mağazaya gelen iki yeni havadar dış görünüm, Fortnite Ekibi üyeleri için bir bonus ödül ve bazı ada makyajları ile Fortnite Yaz Kaçamağı hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Harita değişikliği: Sunswoon Lagünü

Bu sezonun yoğun orman biyomunda, yeni bir geçici parti karargahı ortaya çıktı. Sunswoon Lagünü, etkinlik 18 Temmuz’da sona erene kadar adada bulunacak. Sezonun büyük bir kısmı, antik gibi görünen mahzenleri açmak ve Transformers’ı Forntite’ın her şeyi yakalama mitosuna tanıtmak üzerine inşa edilmiş olsa da, looper’lar bunu birkaç günlüğüne kolaylaştırmaya hazır görünüyor. günler.

Oynanış değişiklikleri: Dondurma tutkunları ve havai fişek fişek tabancası dönüşü

Fortnite’ta geçen yaz etkinliklerine katıldıysanız, muhtemelen iyileştirme ve düşük yerçekimli zıplama gibi diğer güçlendirmeler sağlayan farklı tatlardan oluşan dondurma külahı öğelerine aşinasınızdır. Tatların tam dondurucusu, Normal Dondurma Külahı, Dondurulmuş Dondurma Külahı, Coşkulu Dondurma Külahı, Baharatlı Dondurma Külahı ve LiL Whip’in Özel Servisi şeklinde geri döner.

Ben bağırırım, sen bağırırsın, hepimiz kasasız eşyalar için bağırırız.

Ek olarak, işaret fişeği tabancası bir makyaj alacak ve gökyüzüne ateşlendiğinde yaza özel havai fişek efekti ekleyecek. Artık düşmanlara ping atabilir veya ışık gösterisinin keyfini çıkarabilirsiniz – ya da neden ikisi birden olmasın?

Summer Escape zorlukları ve ücretsiz kozmetikler

Back bling, planör ve daha fazlası gibi bir dizi yeni karakter kozmetiği sunan bir dizi oyun içi görev olmadan bir Fortnite etkinliği olmazdı. Summer Escape için, iki haftalık etkinlik boyunca bir dizi mücadeleyi tamamlayanları dokuz ücretsiz ödül bekliyor. Birkaç günde bir yeni bir setin kullanıma sunulmasıyla farklı kategorilere ayrıldılar. İşte program:

  • Quech Quests: 4-7 Temmuz arasında aşamalı olarak erişilebilir
  • Lagün Partisi Görevleri: 8-11 Temmuz arasında aşamalı olarak erişilebilir
  • Giriş Yap Görevleri: 12-16 Temmuz arasında aşamalı olarak erişilebilir

Oyuncular, evrensel XP ödüllerine ek olarak, ilk set için Nanners örtüsünü, ikinci set için Treezy sırt süsünü ve üçüncü set için Blossoms Drop tren yolunun kilidini açacaklar. Ek olarak, etkinlik çapında görev tamamlamaların birikmesi, tamamlanmış 14 görev için Wild Fronds sırt süsü, tamamlanan 18 görev için Bugsy planörü ve Toasted Coconut ifadesi (bu Leo DiCaprio gifinden esinlenilmiştir) ve Lagoon Escape dahil olmak üzere daha da fazlasının kilidini açacaktır. 24 tamamlanan görev için yükleme ekranı.

Tüm bunlar yeterli değilse, belirli (ve çok basit) görevleri tamamladığınızda daha da fazla ücretsiz ödül elde edilebilir:

  • 10 taşı yok et – Artifact Axe kazma
  • Bir kapıdan geçtikten sonra 30 saniye içinde örtün: Yıldızlı Deniz kaplaması
İşte sana, looper.
İşte sana, looper.

Galeri

Her zaman olduğu gibi, etkinlik ilerledikçe sizi şaşırtabilecek her türlü zorluk için sahada rehberlerimiz olacak.

Yaratıcı modda Yaz Hesaplaşması

Oyunun ana cazibe merkezinin dışında yaz heyecanı arayanlar için Yaratıcı mod, topluluk tarafından yapılmış, Destansı küratörlüğünde adalardan oluşan Yaz Hesaplaşması serisini içeriyor. Geliştirici-yayıncının bu yılki yaz etkinliği için birlikte çalıştığı birçok yeni oyuncu yapımı moddan bazılarına göz atmak için oyunun Keşfet sekmesine gidin.

Yeni yaz görünümleri ve Fortnite Ekip bonusu

Bu yılki yaz etkinliği eşya mağazası için de iki görünüm daha ortaya çıktı. Efsaneye yepyeni bir karakter olan Opal; ve eski bir karakterin derin deniz dalışı temalı yeniden tasavvuru olan Chaos Explorer, etkinlik sırasında eşya mağazasında görücüye çıkacak. Her zaman popüler olan Beach Midas ve Beach Jules gibi geçmiş yılların yaz etkinliği görünümleriyle de kuşatılacakları kesin.

Yaz zamanı ve yaşamak kolay.
Yaz zamanı ve yaşamak kolay.

Galeri

En son sezon ortası savaş bileti kaplaması olan Purradise Meowscles için mücadeleler de etkinlik sırasında yayınlanacak ve savaş bileti sahiplerine kovalamaları için daha fazla mücadele ve kilidini açacak kozmetikler verecek. Bu arada Fortnite Ekibi üyeleri, Nanner Buddy sırt süsü adlı özel bir bonus öğenin kilidini açacak.

Fortnite Summer Escape ne zaman sona eriyor?

Bu yılki yaz partisi sona eriyor 18 Temmuz, 06:00 PT / 9:00 ET. İlgili görevleri bundan önce tamamladığınızdan emin olun, etkinlik sona erdiğinde oyundan kaybolacaklar ve onlara bağlı kozmetiklerin kilidini açma yeteneği de öyle olacak.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1