Yeni basılan en iyi erkek oyuncu Oscar ödüllü Brendan Fraser Cumartesi günü duyurulan festivalde Yılın Küresel Erkek Oyuncusu olarak onurlandırılacağı Ischia Küresel Film ve Müzik Festivali için İtalya’nın Napoli Körfezi’ne gidiyor.

Festivalin kurucusu ve yapımcısı “Yeniden doğuşu ve kurtuluşu simgeleyen büyük bir sanatçı ve adam olan Ischia Brendan Fraser’a hoş geldiniz demekten gurur duyuyoruz” dedi. Pascal Vicedomini bir açıklamada söyledi.

Geçen yıl kariyerinin en iyi eleştirilerini alan Fraser Balina ve bu yıl umut vaat eden başka bir ödülle bağlantılı, Martin Scorsese‘S Çiçek Ayının Katilleri15 Temmuz’da kutlanacak.

Aynı tarihte, festival sunacak Rob Marshallen son bu yılki canlı aksiyon versiyonunun arkasındaki Oscar adayı film yapımcısı Küçük Denizkızıonunla Luçino Visconti Efsane Ödülü. Diane Warrengeçen yıl onursal bir Oscar toplayan ve nihayet bu sezon kendisi için bir yarışma ödülü almayı uman hit makine söz yazarı Ateşli Ateş ‘The Fire Inside’ ayarını yapacaktır. William Walton Efsane Ödülü. (İkonik müzik yapımcısı Clive Davis ikinci onur takdim edilecektir.)

Şenlikte sahada olacak diğer önemli isimler: yönetmenler Bille Ağustos, Catherine Hardwicke Ve Michael Radford; aktörler Christopher Abbott, Clara McGregor, Tim Blake Nelson, Lewis Pullman, Tye Sheridan Ve Alex Kurt; üreticiler Avi Lerner Ve John Lesher; yazarlar Bobby Moresco Ve Nick Vallelonga; şarkıcı Sofya CarsonWarren’ın adayı “Applause” şarkısını seslendiren bu yılın başlarında Oscar’larda; ve birçok İtalyan sanatçı.

Etkinliğin 21.’si 9-16 Temmuz tarihlerinde yapılacak ve törenle film yapımcısı tarafından yönetilecek. jim sheridanyapımcı/aktivist Trudie Şekillendirici ve şarkıcı/söz yazarı Tony Renis, festivalin tüm gazileri. Aynı zamanda gösterimler de içerecek (intikam-gerilim filminin açılış gecesi dünya prömiyeri de dahil olmak üzere halka ücretsiz yaklaşık iki yüz başlık). Çift Ruhmerhum oyuncunun son filmi Julian Kumları); ustalık sınıfları (oyunculuk koçu tarafından öğretilenler dahil) bernard hiller); ve panel tartışmaları (yapay zekanın kültür üzerindeki etkisi gibi konularda).sinema-2