bu Karanlık ruhlar trilogy, 2022’nin başlarında her oyunda kötü oyuncuların bir PvP oyuncunun PC’sine erişmesine izin verebilecek bir hack haberinin ardından, FromSoftware’in RPG oyunlarının her birinin çevrimdışı olmasından bu yana ilk Steam satışını gördü. Dolayısıyla, Elden Ring Shadow of the Erdtree’nin çıkış tarihini beklerken huzursuzsanız ve bir arkadaşınızla klasik Dark Souls’a dalmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı.

Sunucular geri döndü ve Elden Ring DLC ​​ufukta belirdi, şimdi Dark Souls’a geri dönme zamanı.

Dark Souls Steam indirimi

Dark Souls teklifleri, Steam Yaz İndirimi’nin bir parçası olarak gelir, yani 13 Temmuz Perşembe gününe kadar hepsini kapabilirsiniz. Bu oyunlardan herhangi biri en son Ocak 2022’de, sunucular çevrimdışına alınmadan hemen önce satışa sunuldu. FromSoftware ve Bandai Namco tarafından.

  • Dark Souls Remastered fiyatı 19,99 $ / 17,49 £
  • Dark Souls 2 ve tüm DLC’ler 19,99 $ / 14,99 £
  • Dark Souls 2 Scholar of the First Sin fiyatı 19,99$ / 14,99£
  • Dark Souls 3, 29,99 $ / 19,99 £
  • Dark Souls 3 Deluxe Edition 42,49 $ / 29,99 £

Orijinal Dark Souls, geçen yılın sonunda tekrar çevrimiçi oldu ve Dark Souls 3 bundan birkaç ay önce geri döndü. Bu, bilgisayar korsanlarının başka bir oyuncunun PC’sinin kontrolünü ele geçirmesine izin verebilecek bir Uzaktan Kod Yürütme hack’i sırasında oyuncuları korumak için yapıldı, FromSoftware aynı şeyin piyasaya sürülmeden hemen önce Elden Ring’de olma riskini almak istemiyordu.

FromSoftware o sırada “Dark Souls 3, Dark Souls 2 ve Dark Souls: Remastered için PvP sunucuları, ekibin çevrimiçi hizmetlerle ilgili son raporları araştırmasına izin vermek için geçici olarak devre dışı bırakıldı” dedi.

PvP ve Dark Souls’un çevrimiçi işlevselliği, diğer oyuncular tarafından bırakılan notlar ve başkalarını yardım veya topluluk deneyimi için bir savaş anahtarı için çağırma yeteneği ile deneyimi bu kadar özel kılan şeyin büyük bir parçasıdır.

YouTube Küçük Resmi

Artık geri döndüklerine ve Dark Souls üçlemesinin tamamı Steam’de çok daha ucuza mevcut olduğuna göre, PC’ye geri dönüp arkadaşlarla oynamanın tam zamanı. Her oyunda birkaç bin oyuncu var, ancak sayıları neredeyse ikiye katlandı ve bu şüphesiz satıştan geliyor.

Yine de daha fazlasını istiyorsanız, PC’de oynayabileceğiniz Dark Souls gibi en iyi oyunların yanı sıra, FromSoftware’in en yeni oyunu Elden Ring başta olmak üzere mevcut en büyük açık dünya oyunlarına sahibiz.oyun-2