Samsung Unpacked etkinliğine bir aydan kısa bir süre kala şirketin, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Tab S9 serisi ve Galaxy Watch 6 serisi gibi cihazlara sahip olması için harekete geçmesi gerekiyordu. ABD’de piyasaya sürülmeden önce FCC’ye göre Android BaşlıklarıFCC kısa süre önce kapaklı Galaxy Z Flip 5’in (sırasıyla SM-F731U ve SM-F731B) ABD ve küresel versiyonlarını ve Galaxy Z Fold 5’in (SM-F946B) küresel versiyonunu onayladı.
Bu, Galaxy Z Fold 5’in ABD versiyonunun henüz onaylanmadığını gösteriyor. FCC, Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 Ultra’yı içeren Galaxy Tab S9 serisini çoktan onayladı. Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic, ABD düzenleyici kurumu tarafından da onaylanmıştır.

Samsung Galaxy S23 Ultra’yı hemen satın alın!

FCC onaylarından bazı içeriden haberler arıyorsanız, unutun gitsin. E-etiket, 45W hızlı şarj desteği ve mmWave 5G sinyalleri desteği (çoğumuzun en azından şimdi asla deneyimleyemeyeceği) hakkında bilgi sahibi olmak istemiyorsanız, FCC onayları size yalnızca bunun nasıl yapılacağı hakkında bir fikir vermek için iyidir. yakın belirli cihazlar ABD’de piyasaya sürülecek FCC’nin neden bu cihazların küresel varyantlarını onaylaması gerektiğini merak ediyorsanız, bunun nedeni bu modellerin Amerika’da bir gezgin veya ABD’ye taşınan biri tarafından da kullanılmasıdır.

Bu arada, Tayland Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC) Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Tab S9 serisi ve Galaxy Watch 6 serisini onayladı. Yine, FCC ve NBTC sertifikalarının ortaya çıkardığı büyük bir bilgi dışında çok fazla yararlı bilgi tespit edilmedi, ancak yalnızca her iki düzenleyici kurum da onayladıkları cihazlar arasına Galaxy Buds 3 gerçek kablosuz kulaklıkları dahil ettikten sonra tesadüfen.

Bu muhtemelen giyilebilir cihazın yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliğinin bir parçası olmayacağı anlamına geliyor. Bunun yerine, yeni kulaklıklar muhtemelen Ağustos ayında Galaxy S23 FE ile birlikte tanıtılacak.telefon-1