gerçekten sevdim Gün ışığında ölü. Diablo’yu gerçekten seviyorum. Ayrıca Dark Souls ve Bloodborne’u da çok seviyorum. Pekala, şansım yaver gitti, çünkü potansiyel lisanslı geçişler hakkında soru soran yeni bir DBD anketi, piyasadaki en iyi bilgisayar oyunlarından bazılarının yanı sıra sayısız anime, çizgi roman ve film serisini listeliyor.

Bu liste beni fazlasıyla heyecanlandırdı. u/AquaticCitizen’ın Dead by Daylight alt dizini için ekran görüntüsü aldığı bir DBD memnuniyet anketinden alınmıştır, kelimenin tam anlamıyla hayal edebileceğiniz her şey ve daha fazlası var.

Anime kategorisinde öne çıkanlar arasında Berserk ve Hunter X Hunter (survivor Kurapika lütfen), ayrıca Fullmetal Alchemist: Brotherhood ve Jujutsu Kaisen yer alıyor. Sadece köpeği geri getirme, lütfen, kalbim bununla baş edemiyor.

Çizgi roman kategorisinde Hellboy en üst sırada yer alıyor ve film ve TV’de American Horror Story, Buffy the Vampire Slayer, Hannibal, Vampire Diaries ve hatta Çarşamba gibileri var. Eğer bu sonuncusu gerçekleşirse, hayatta kalanları elleri, elleri, elleri başlarının üstünde, başları, başları ile çarşamba günü gibi çengelliyor olacağım.

Bunların hiçbiri sizi heyecanlandırmadıysa, oyun kategorisi kesinlikle heyecanlandıracaktır. Alan Wake, Bloodborne, Diablo, Dark Souls, Doom, Elden Ring, Final Fantasy, Metal Gear Solid, Mortal Kombat, Nier Automata, Portal ve hatta Warhammer 40k var.

Bu oldukça etkileyici liste, ama benim dikkatimi çeken tabii ki Diablo. Sayfayı biraz aşağı kaydırıp yüzümün yanındaki küçük biyografiye bakarsanız, Lilith’e karşı çok sağlıklı bir saplantım olduğunu fark edeceksiniz – hatta Blizzard’a Diablo 4’te Lilith’le aşk yaşayıp yaşayamayacağınızı bile sordum. .

Onu bir katil olarak oynama ve ruhları nefret alemine gönderme fikrini seviyorum ama Lorath ve Neyrelle de eğlenceli hayatta kalanlar olur. Daha da geriye gidersek, Deckard Cain’in Diablo’ya aklından bir parça verdiğini hayal edin – bu benim hayallerimin bir işbirliği, bu yüzden Lilith’i övün, öyle yapın.

Ama o listede bir de Portal var. Katilimiz psikozlu bir GLaDOS mu olacak? Ya da manyak bir Wheatley (elbette Stephen Merchant tarafından seslendirildi)? Bir Portal silahı ve Aperture temalı yeni bir harita alabilir miyiz? Olasılıklar gerçekten de sonsuzdur. Escape’e zaten sahibiz! Kek oyunda ve bu mantıklı bir sonraki adım gibi görünüyor.

Lilith ve GLaDOS’un Dead by Daylight katiller listesine eklendiğini görmeyi hayal ederken, bedava ganimet kapmak için bazı yeni DBD kodlarını takmaya değer.oyun-2