HBO, ister televizyon yayını olsun, ister akış hizmeti olsun, her zaman harika belgeseller yapmıştır. maks.. Yani heyecanlanmak için her neden var Süper Güçlü: DC Hikayesi Akademi Ödüllü film yapımcısı Leslie Iwerks ve Emmy adayı film yapımcısı Mark Catalena’nın üç bölümlük diziyi birlikte yönettiklerini söylemeden önce bile. çizgi roman yayıncısı 85 yılı aşkın tarihi boyunca, DC’nin pop kültüründeki uzun tarihi boyunca gerçekten çarpıcı çizgi roman yazarları, sanatçıları ve aydınlatıcılarının yanı sıra canlı aksiyon yıldızları, yönetmenleri ve yapımcıları ile.

İlk olarak, fragmana göz atın:

Süper Güçlü: DC Hikayesi | Resmi Fragman | maks.

Biraz abartılı ve meşum ama Melissa Benoist, Greg Berlanti, Tim Burton, Mike Carlin, Lynda Carter, Henry Cavill, Kaley Cuoco, Gal Gadot, James Gunn, Patty Jenkins gibi röportaj yapılan kişilerin genişliğine karşı çıkamazsınız. , Dwayne Johnson, Michael Keaton, Regina King, Zoë Kravitz, Jim Lee, Zachary Levi, Damon Lindelof, Tom Mankiewicz, Jason Momoa, Christopher Nolan, Robert Pattinson, Christopher Reeve, John Ridley, Margot Robbie, Bruce Timm, Michael E. Uslan . Mark Waid ve daha fazlası. O bir cehennem tam orada bir diziliş.

Daha fazla önizleme istiyorsanız, işte üç bölümün özetleri:

  • 1. Bölüm: “Kahramanın Yolculuğu”
    DC, 85 yılı aşkın bir süredir ikonik karakterler ve benzersiz hikaye anlatımı evrenine ev sahipliği yapıyor, ancak kökenleri bir Süper Kahraman üçlüsü yaratan parlak beyinlerle başladı: Superman, Batman ve Wonder Woman. Hayatta kalmaktan yeniden canlanmaya DC, bir yardımcının doğuşunu, 2. Dünya Savaşı sonrasındaki ebeveyn endişelerini ve güncel kalma mücadelesinin ortasında bir şirketin devralınmasını konu alıyor.
  • 2. Bölüm: “Reşit Olmak”
    Çizgi roman satışlarının düştüğü bir dönemde, şirket yeni bir Süpermen filmi üzerinde de kumar oynamaya karar verdiğinde, cesur bir hareket DC’nin tüm evrenini sıfırlar. Rakipler acil sosyal meseleleri ele almaya başlarken, kararlı bir DC ilk Siyahi Süper Kahramanını tanıtıyor ve çizgi romanları ebedi bir yetişkin sanat formuna dönüştürmek umuduyla yeni izleri Vertigo Comics altında hikaye sınırlarını yıkıyor.
  • 3. Bölüm: “Daha İyi Bir Yarın”
    Sohbetin dışında bırakılmaktan bıkan çeşitli içerik oluşturuculardan oluşan bir grup, marjinal karakterlere ve kendi deneyimlerinden doğan hikayelere ses vermek için Milestone Media’yı oluşturur. DC vizyonerleri, seksen yılı aşkın bir geçmişin ardından, sürekli genişleyen evrenlerinde herkesi temsil eden bir geleceğe bakıyor.

yalan söylemeyeceğim; Belgeselin üç bölümünden birinin DC’nin çeşitlilik ve temsil konusundaki geçmişini ve mevcut dürtüsünü ele alması ve bunun çizgi roman endüstrisi ve ondan doğan tüm eğlence için ne kadar önemli olduğunu göstermeye yardımcı olması süper harika. Artı, Damon Lindelof’un mükemmel ötesi hakkında daha fazla şey duymak için can atıyorum. bekçi TV dizisi.

Süper Güçlü: DC Hikayesi 20 Temmuz’da Max’te prömiyer yapıyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7