Netflix, ikinci resmi fragmanını yayınladı. Kuş Kutusu Barselona2018 filminde genişleyen Kuş Kutusu, Sandra Bullock’un çocuklarını kötü bir güçten koruması ve aynı zamanda kendi hayatta kalması için savaşması gereken bir anne olarak rol aldığı film.

İspanyolca yan film için son teaser, gizemli bir gücün dünya nüfusunu yok etmesinden ve Mario Casas’ın canlandırdığı gözleri bağlı bir baba olan Sebastian’ın kızını koruyup onlara katılmasından sonra başlıyor. Barbar Çıkış yapan yıldız Georgina Campbell, Barselona’da geçen karanlık, görüşten yoksun bir dünyada şeytani varlıklardan kaçmaya çalışırken.

Fragmanda Sebastian’a “Yaratıklardan daha kötü şeyler var… bu yaratıklar değişiyorlar” deniliyor. büyümek.

Kuş Kutusu Barselona, Álex ve David Pastor tarafından yazılan ve yönetilen film, kötü güce bakan herkesin kendini şiddetle öldürmeye zorlanacağı için insanlara gözlerini açmamalarının söylendiğini görür. Orijinal Kuş Kutusu Susanne Bier tarafından yönetilen ve Josh Malerman’ın romanından uyarlanan, başrolünde Sandra Bullock’un yer aldığı bir kıyamet sonrası gerilim filmiydi.

Bu film, Bullock’u affetmeyen distopik bir dünyada gezinirken kendi ve çocuklarının hayatı için savaşması gereken bir anne olarak tasvir ediyor. Barselona’da geçen gerilim filmi, dünya ölçeğini genişletecek bir dizi film olması beklenen filmin ilki. Kuş Kutusu Evren.

14 Temmuz’daki çıkışından önce Netflix’ten uygun slogan Kuş Kutusu Barselona “Görmeye Hazır Mısın?”sinema-2