Eski kıtada bir yerde yaşıyorsanız ve bu yaz 2023’ün en heyecan verici yeni gerçek kablosuz kulaklıklarından bazılarının yanı sıra muhtemelen en çok beklenen katlanabilir telefonu satın almayı planlıyorsanız, korkarız ki elimizde var. eşit bugün size bir kötü haber daha

Samsung’un yeni nesil Galaxy Z Flip 5’i (ve bu yıl piyasaya sürülen diğer bir dizi üst düzey ve yüksek profilli teknoloji ürünü) gibi, görünüşe göre yaklaşan Sony WF-1000XM5 tomurcuklarının başlangıç ​​fiyatı bundan daha yüksek olacak önceki cihazından.
Bu, en azından Avrupa pazarları için ve en azından tam da bu tür şeyler hakkında çok sık haklı olan Twitter tipster’ı ve Alman gazeteci Roland Quandt’a göre doğru. Quandt iddiaları Sony “yeni WF-1000XM5’ler için 319,99 Euro istiyor” ve bu sayının basit ifşasının ötesinde, şimdiki zaman kullanımı da oldukça ilginç ve kuvvetle yakında bir ticari çıkış olduğunu gösteriyor.
Sony’nin bir sonraki büyük AirPods Pro 2 alternatifi ve bu yılın en iyi kablosuz kulaklık başlığı için en büyük yarışmacısı, tüm görkemiyle çoktan sızdırıldı ve inanılmaz derecede iyi incelenmiş WF-1000XM4’e kıyasla revize edilmiş bir tasarımı ortaya çıkardı. Burada her zamankinden daha şık, daha parlak ve daha hafif üst düzey tomurcuklara bakıyor gibi görünsek de, ses kalitesi ve gürültü önleme teknolojisi gibi şeylerin de 40 €’luk bir fiyatı haklı çıkaracak kadar büyük bir dereceye yükseltilip yükseltilmeyeceği henüz belli değil. yürüyüş.

Evet, 2021 Sony WF-1000XM4 için önerilen fiyat noktası, çoğu büyük Avrupa pazarında 279,99 € olarak belirlendi, bu da ses endüstrisi gazisinin yaklaşık yüzde 15’lik bir artış hazırladığı anlamına geliyor… Roland Quandt’a inanılacak olursa (bir kez) Tekrar).

WF-1000XM4 ABD’de piyasaya sürüldüğünde 279,99 ABD dolarına mal olduğundan, bu yeni sızıntının WF-1000XM5’in ABD perakende fiyatının 319,99 ABD doları olacağından, örneğin 299 ABD doları değerindeki Bose QuietComfort Earbuds II’yi de geride bırakacağından oldukça eminiz. yukarıda bahsedilen Apple AirPods Pro 2’ye ve Samsung’un birinci sınıf Galaxy Buds 2 Pro’suna. Sony için zor bir satış mı? Bu soruyu herhangi bir derecede tarafsızlıkla yanıtlamaya çalışmadan önce muhtemelen ayrıntılı bir resmi duyuru ve derinlemesine incelemeler beklemeliyiz.

telefon-1