Samsung’un Galaxy S serisinden bir telefon almak ve bu süreçte bir ton para ödememek kulağa imkansız bir rüya gibi gelebilir, ancak Amazon İngiltere’nin muhteşem Samsung Galaxy S22 ile ilgili son teklifi sayesinde bu rüya artık gerçek olabilir.

Artık kendinize Galaxy S22’nin 128 GB’lık versiyonunu %39’luk harika bir indirimle alabilirsiniz; bu, bu inanılmaz fırsatla bir Galaxy S22 alırsanız 299 £ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Üstelik Galaxy S22’nin fiyatındaki bu kadar büyük bir indirim, bu oldukça pahalı akıllı telefonu bütçe dostu bir cihaza dönüştürüyor. Bu yüzden bu anlaşma çok özel. Çünkü daha bütçeli bir akıllı telefonun fiyatına üst düzey, süper güçlü bir akıllı telefon alabilirsiniz.

8 GB RAM ile tamamlanan kaputun altında bir Exynos 2200 SoC ile Galaxy S22 hala şaşırtıcı bir performans sunuyor. Ayrıca, Exynos 2200’de bir AMD Radeon GPU bulunur, bu da en yeni mobil oyunları sorunsuz çalıştırması gerektiği anlamına gelir.

Ateş gücünün yanı sıra Galaxy S22 harika fotoğraflar çekiyor. 24 fps’de 8K’ya kadar video çekebilen 50MP ana kamera ve 60 fps’de 4K’ya kadar video çekebilen 10MP selfie kamerası içerir.

Galaxy S22’nin pil ömrüne gelince, telefonun 3.700 mAh’lik küçük bir pille çalıştığı doğru, ancak yine de düzenli kullanımla, bir kez bile doldurmanıza gerek kalmadan tüm gün dayanabilir. kurs. Telefon ayrıca 25W kablolu şarjı ve 15W kablosuz şarjı da destekliyor.

Kendi başına, Galaxy S22 kesinlikle dikkate değer güzel bir akıllı telefon. Ancak Amazon İngiltere’nin güncel indirimiyle, düşünme kısmını pencereden atmalı ve bütçe dostu bir fiyata hemen şimdi bir Galaxy S22 almalısınız!telefon-1