En yeni nesil Geely Emgrand sedan, yaklaşık 2 milyon ruble fiyatla Rusya’ya getiriliyor, ancak Beyaz Rusya’ya gidip çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

Elbette onların da zorlukları var. Quto’nun yazdığı gibi, bu arabalar artık yetersiz, kuyruk birkaç ay uzadı ve ön ödemenin yalnızca Belarus rublesi cinsinden yapılması gerekiyor.

Bazı Belaruslu Geely bayileri geçici bir çözüm sunuyor: önce bir cumhuriyet vatandaşı seçilen arabayı satın alıyor ve ardından yeniden satıyor. Böyle bir hizmet yaklaşık 120 bin rubleye mal oluyor, ancak aynı zamanda alıcının hemen eve gidebilecek bir araba beklemesi gerekmiyor.

Rusların kıt bir Geely Emgrand'ı indirimli bir fiyata satın almanın yeni bir yolu var: plan çoktan hazırlandı

“Fazla ödeme” hesaba katılsa bile, yeni Geely Emgrand yaklaşık 1,5 milyon rubleye mal olacak. Araba, 1,5 litrelik 103 beygir gücünde “emişli” ve beş vitesli “mekanik” veya CVT ile donatılmıştır. Temel pakette 8 inç ekran, elektrikli camlar ve klima bulunur.

Daha önce Rusların, ilk sahipleri tarafından takas edilen Beyaz Rusya’dan kullanılmış Geely Emgrand X7 geçitlerini daha sık getirmeye başladıkları öğrenildi.genel-22