İngiliz başlangıç ​​şirketi, Nothing Phone’un (2) lansmanı için onaylanan tarihe ek olarak, üst orta sınıf Android akıllı telefon için bazı önemli verileri zaten verdi. Hepsinden önemlisi, geçen yılın amiral gemisi işlemcisi olan Snapdragon 8+ Gen 1. Bununla birlikte, yeni bir rapor, planlanan donanım yükseltmesinin, ikinci nesil şeffaf Android akıllı telefonu, incelediğimiz Nothing Phone’dan (1) önemli ölçüde daha pahalı hale getireceğini öne sürüyor. Birden bire Nothing Watch’tan da bahsedilmeye başlandı!


The Nothing Phone (1) şu anda Avrupa’nın çoğunda 469 €’ya satılıyor; bu, karşılaştırılabilir özelliklere sahip diğer orta sınıf telefonlarla karşılaştırıldığında makul bir fiyat. Fransız satıcıya göre anlaşma abs Nothing Phone (2), Avrupa’nın diğer bölgelerinde de fiyatı belirlemesi muhtemel olan şok edici bir fiyat artışıyla Fransa’da piyasaya sürülecek.

Hiçbir Şey Telefonu (2), Telefondan (1) çok daha pahalı olabilir

Nothing Phone’un (2) temel modeli, 8/256 GB depolama yapılandırmasıyla geliyor ve görünüşe göre 729 avroya mal olacak. 12/512 GB belleğe sahip bir sonraki model, 849 avro ile önceki modelin neredeyse iki katına mal olacak. Hiçbir Şey Telefonu (2) bu nedenle Samsung Galaxy S23’ün (test) hemen altında olacak ve üst fiyat aralığındaki OnePlus 11 ile aynı seviyede olacaktır.

Hiçbir Şey Telefon (2) render görüntüsü

Nothing Phone (2), güncellenmiş bir glif arayüzü ve daha yuvarlak bir tasarıma sahip olabilir. / © OnLeaks/SmartPrix

Aynı zamanda Nothing Phone’un (2) iddia edilen fiyatlarının ABD gibi diğer ülkelerde çok farklılık gösterip göstermeyeceği bilinmiyor. Ancak şirketin şu anki stratejisi, liste fiyatına vergiler dahil edilmediği için ABD’deki fiyatların daha düşük olması yönünde. Bu nedenle, ABD’deki nihai fiyatın, reklamı yapılan 729 €’dan daha düşük olması oldukça olası olabilir.

Nothing Phone’un (2) daha büyük bir ekrana, daha yüksek pil kapasitesine ve yarı şeffaf bir USB kablosuna sahip olması bekleniyor, bu da fiyat ayarlaması gerektiğini gösteriyor. Özellikle sansasyonel yarı saydam kablo, fiyatı gereksiz yere yükseltmeli (nextpit editörlerinden alaycı yorum). En son teaser görüntüleri ayrıca arkadaki güncellenmiş glif aydınlatmayı da ortaya çıkardı. Cihazın lansman sırasında Google’ın Android 13’ünü temel alan Nothing OS’yi çalıştırdığı söyleniyor.

Hiçbir şeyin ilk şeffaf akıllı saati

Ayrı bir raporda, tipster “Stufflistings” aracılığıyla twitter Nothing’in Hindistan’da duyurulmamış bir cihaz için ticari marka sertifikası başvurusunda bulunduğunu duyurdu. Listeleme, D395 marka numarasından başka bir şey göstermese de, söylentiler bunun şirketin bu yıl içinde piyasaya sürülebilecek ilk akıllı saati olabileceğini öne sürüyor.

Her şey planlandığı gibi giderse, bu Nothing Watch (1), markanın diğer ürünleri gibi şeffaf bir tasarıma sahip olabilir. Belki de Nothing’in benzersiz Glyph LED aydınlatması, giyilebilir cihazlarda da yolunu bulacaktır. Hepiniz ne demek istiyorsunuz?

Bu söylentiler göz önüne alındığında, Nothing’in Nothing Telefonun (2) fiyatını bu kadar artırmasını uygun buluyor musunuz? Yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirdiğinizden emin olun.

genel-27