Wonder Woman sol omzunun üzerinden şüpheyle bakıyor.

resim: Warner Bros.

Yaklaşık 420 milyon yıl önce, değişen kara kütleleri, tarih öncesi Iapetus Okyanusu’nu Appalachia dağlarının altına itti ve tuzlu suyunun tamamını altında tuttu. Bugün sadece en çıplak kısım olmasına rağmen, 19. yüzyılda, Batı Virginia tuz endüstrisi en yüksek seviyesinde 3,2 milyon kile veya on binlerce ton üretti. Bundan bahsediyorum çünkü duyduktan sonra almanız gereken tuz miktarı bu kadar Gal Gadot onu ima et Wonder Woman geri dönebilir.

Bu imkansız gibi görünen şey Gadot tarafından geçtiğimiz hafta sonu Netflix’in Tudum etkinliğinde ele alındı.gizemli bir şekilde söylediği yer Eğlence Bu GeceT Themiscyra’lı Diana olarak geleceğiyle ilgili olarak, “İşler perde arkasında yürütülüyor ve doğru an geldiğinde, bunu öğreneceksiniz.” Kesinlikle Gerçeğin Kementini tekrar alma şansı var gibi görünüyor, ama… neden? Ve nasıl?

Sorun, elbette, Warner Bros.’ James Gunn ve Peter Safran’ın DC sinema evrenini yeniden başlatması ve geçmişi temizlemesi gerekiyordu; Gunn devraldıktan sonra Henry Cavill’in Süpermen’inin meşhur Kryptonite kurşunuyla vurulmasının nedeni budur. Gadot’un Harika Kadınını ortalıkta tutmak, bu yetkiye tamamen karşı çıkıyor gibi görünüyor. Ama sonra tekrar, İkisi de Shazam: Tanrıların Öfkesi Ve Flaş kamera hücresi için Gadot’u yakalamayı başardı. Ve teknik olarak, Robert Pattinson hala Batman’i kendi ayrı kanonunda oynuyor. Ve belki de Flash’ın DC canlı aksiyon çoklu evrenine son saldırı gelecek için bazı sonuçları olacaktır. Kim bilir?

Eski DC Genişletilmiş Evren ile yenisi arasındaki en önemli kalıntı, sürekliliğinin kafa karıştırıcı bir karmaşa olmaya devam etmesidir. Bu bir şekilde şimdi içerecek Frankenstein ve Yaratık Komandoları.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7