Maxis, Evcil Hayvanlar genişlemesini duyurduğunda, The Sims’te evcil hayvanlara sahip olmak her zaman eğlenceli olduğu için oyuncular çok heyecanlandı. Şans eseri, tıpkı sizin istediğiniz gibi davranırlar ve birlikte oynamak bir zevktir. Bu yüzden The Sims 4’te size nasıl evcil hayvan edineceğinizi göstereceğiz çünkü herkesin bir arkadaşa ihtiyacı vardır.

The Sims 4’te evcil hayvan edinmek için önceki oyunlardan farklı olarak farklı bir şey yapmanız gerekiyor. Endişelenmeyin çünkü süreç oldukça basit. Bununla birlikte, hadi doğrudan içeri atlayalım ve başlayalım.

The Sims 4: Nasıl Evcil Hayvan Edinilir

The Sims 4’te evcil hayvan sahiplenmek son derece kolay. Önceki oyunlardan farklı olarak hayvan barınağına gitmenize gerek yok. Bunun yerine, telefonunuzu açmanız ve ‘Hizmet Kiralama‘ seçenek. Bu, hizmetçiler, uşaklar ve daha fazlası gibi çeşitli hizmetleri kiralayabileceğiniz küçük bir menü açacaktır.

Hayvan barınağından kedi ya da köpek alabilirsiniz.

Menüde aşağı kaydırın ve ‘kedi sahiplen‘ Ve ‘Köpek Sahiplen‘ seçenekler. Ne tür bir evcil hayvan aradığınıza bağlı olarak, birini evlat edinmeyi seçebilirsiniz (isterseniz ikisini birden alabilirsiniz!)

En çok hangi evcil hayvanı sevdiğinizi seçin ve sahiplenin!
Sadece sana bakan sevimli küçük kedilere bak. Hepsini evlat edinmek istiyorum!

Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek var, bu yüzden en çok sevdiğiniz evcil hayvanı aldığınızdan emin olun. Farenizi onların üzerine getirirseniz, cinsiyetleri ve yaşları gibi ek ayrıntıları görebilirsiniz. Hangi evcil hayvanı seçerseniz seçin, hepsi harika.

Unutmayın ki evlat edinme ücreti dır-dir 200 Simoleon.

Jack, The Sims 4'te evimin etrafında dolaşıyor.
Bu harika kedi kadar sevimli ve küçük bir şeyi nasıl istemezsin?

TL;DR:

  • Telefonunuzu açın ve ‘Hizmet Kiralama‘ seçenek.
  • İkisinden birini seçin’kedi sahiplen‘ veya ‘Köpek Sahiplen‘.
  • İdeal olanı bularak evcil hayvan seçiminden seçim yapın.
Evcil hayvanı sahiplenmek ve evinize eklemek için 'Tamam'a basın.
  • Tebrikler! Artık hayallerinizin evcil hayvanına sahipsiniz.

Bedava Evcil Hayvan Nasıl Edinilir (Sokaktaki Bir Hayvanı Sahiplen)

Alternatif olarak, dünyanın dört bir yanında dolaşan bir evcil hayvan bulursanız, onları daha iyi tanımak için onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Ne kadar çok etkileşimde bulunursanız, sayaç o kadar çok dolar. Gerekli miktar dolduğunda, “Evlat Edin” sosyal etkileşimini seçerek onları ailenize ekleyebilirsiniz.

Bu onları evinize ekleyecek ve onları partinize geri getirebileceksiniz. İsimlerinin yanına “Sokak” kelimesinin yazılması gerektiğini unutmayın. Ayrıca Pets genişletmesini yüklediğinizde, NPC’ler rastgele pet sahiplenmeye başlayacak. Bu nedenle, beğendiğiniz bir sokak hayvanını, başka biri tarafından sahiplenilmeden önce hemen aldığınızdan emin olun.

Çözüm

The Sims 4’te nasıl evcil hayvan edinileceği hakkında bilmeniz gereken her şey bu. İster kedi, köpek veya başka bir evcil hayvan hayranı olun, onları telefonunuzdan (hayvan barınağı) veya onları sokakta bulmak.

The Sims 4’te en çok hangi evcil hayvanı seviyorsunuz? Henüz evlat edindiniz mi? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin!oyun-5