Her zamanki gibi, Nothing, Nothing Phone’un (1) halefi olan yaklaşan Nothing Phone’u (2) abartılı bir şekilde tanıtıyor. Geçen hafta şifreli bir tanıtımdan sonra, Nothing CEO’su Carl Pei, büyük olasılıkla yeni Android telefonla birlikte gönderilecek olan yarı saydam bir USB veri kablosunun görüntüsünü paylaştı.


Şeffaf bir akıllı telefonun şeffaf bir veri kablosuna da ihtiyacı vardır.

İçinde son tweet eski OnePlus kurucusu ve CEO’su tarafından, her iki fişi de kısmen şeffaf kılıflarla çevrelenmiş bir USB Type-C kablosu görülebilir. Olağan Nothing markası her iki uçta da görülebilir. Yanında, işlevleri şimdiye kadar belirsiz olan ve Nothing Telefonunuzu (2) şarj cihazına bağladığınızda bir LED ekran işlevi görüp görmeyecekleri konusunda yatay olarak hizalanmış altı küçük nokta görebilirsiniz. Aksesuarların geri kalanı beyaz renkte görünmektedir.

Hiçbir Şey Telefon (2) USB veri kablosu.

Nothing Phone 2, muhtemelen yarı saydam bir USB veri kablosuyla birlikte gelir. / © Hiçbir şey

Görsel dışında yayınlanan fotoğraftan çıkarabileceğimiz başka bir detay yok. Ancak, kablonun Nothing Phone’un (2) perakende kutusunda yer alması çok muhtemeldir. Cihaz, orijinal Nothing Phone’un şeffaf arka kapağını (1) (inceleme) ve göz alıcı Glyph LED aydınlatmasını koruyacağı için hoş bir dokunuş.

Nothing, Android 13 tabanlı şirket içi kullanıcı arayüzü olan Nothing OS ile piyasaya sürülecek olan ikinci akıllı telefonunu 11 Temmuz’da piyasaya sürecek. Nihai fiyatı henüz bilinmese de, bu kez ABD’de de satışa sunulacağı resmi olarak onaylandı.

Hiçbir Şey Telefon (2) render görüntüsü

Nothing Phone (2), güncellenmiş bir Glyph arayüzü ve daha yuvarlak bir tasarıma sahip olabilir. / © OnLeaks/SmartPrix

Kullanılabilirliğine ek olarak, Nothing Phone (2), biraz daha geniş bir ekran ve daha büyük bir pil ile gelen, geçen yılın amiral gemisi işlemcisi olan Snapdragon 8+ Gen 1 tarafından desteklenmektedir. Cihazın daha önceki resmi olmayan bir görüntüsü, arka kısımda ve gövdenin daha yuvarlak yanlarında ve köşelerinde dikey olarak düzenlenmiş bir çift kamera da gösteriyordu.

Nothing Phone’un (2) şeffaf USB veri kablosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Nothing’in genel tasarım dilini beğendiniz mi? Yorumlarda bize yazın.

genel-27