Çocuk sahibi olmak, evinizi genişletmenin ve yeni nesli Sims 4 dünyasına getirmenin harika bir yoludur. Planladığınız belirli bir eviniz varsa veya bir kız çocuğu sahibi olmak istiyorsanız, bu kılavuz size The’de nasıl bir kız bebek sahibi olacağınızı gösterecek. Simler 4.

Bir kız bebeğin dünyaya gelme şansını artırmak için deneyebileceğiniz birkaç şey var. Bu hiçbir şeyi garanti etmese de, şans hiçbir şey yapmamaktan çok daha yüksek olacaktır. Bununla birlikte, hemen dalalım ve başlayalım.

The Sims 4: Nasıl Kız Bebek Sahibi Olunur?

Bir kız bebek sahibi olma şansınızı artırmanın iki ana yolu vardır. Daha önce de belirtildiği gibi, bu bir kızınız olacağını garanti etmez, ancak şansınızı artırır.

  • Dinle Pop Müzik türü.
  • çilek ye hamileyken
Pop müzik dinlemek kız bebek sahibi olma şansını artırıyor.

Siminiz hamileyken bol bol pop müzik dinlediğinizden emin olun. Bu, “dinle” seçeneğini belirleyerek ve Pop’u seçerek stereo aracılığıyla yapılabilir. Hamilelik süresince, şansınızı artırmak için bu türü dinlediğinizden emin olun.

Alternatif olarak siminize hamileyken de bolca çilek yedirebilirsiniz. Çilekleri elde etmek için ya kendiniz yetiştirebilirsiniz (tohumları alıp ekerek) ya da pazardan satın alabilirsiniz (eğer Cottage Living veya City Living genişleme paketine sahipseniz).

Tohumları yalnızca Seasons genişlemesine sahipseniz alabileceğinizi unutmayın. Ayrıca mahallede çeşitli yaban çileği de bulabilirsiniz – özellikle Willow Creek. Kız bebek sahibi olma şansını artırmak için onları toplayın ve hamile sim’inize yedirin.

Kız Bebek Almak için Hileler

Komut istemini açarak hileleri etkinleştirin.

Hanenize kız bebek almakta zorlanıyorsanız, hile yaparak kız bebek sahibi olabilirsiniz (söz veriyoruz, kimse yargılamayacak).

  • tuşuna basarak hileleri etkinleştirin. Ctrl + Shift + Alt tuşları.
  • Girmek “test hileleri doğru” hile giriş kutusunda.
  • Şimdi, “ yazınsims.get_sim_id_by_name [your Sim’s name]Sim’inizin kimliğini öğrenmek için hile kutusuna ” yazın.
  • Tip “gebelik.force_offspring_count [Sim’s ID]” ve sonunda sims’inizin kimliğini girin.
  • Bu bebeğin doğmasına neden olacaktır. Buraya geldiğinde, “girmeniz gerekir.cas.fulleditmode”.
Cinsiyeti veya görünümü tercihinize göre değiştirmek için CAS'ı değiştirin.
  • Şimdi, özgürce yapabilirsiniz Shift + Tıklama bebeğin cinsiyetini, görünüşünü veya diğer özelliklerini değiştirmesi.

Çözüm

İşte buyur; Sims 4’te nasıl kız arkadaş sahibi olunacağına dair bilmeniz gereken her şey bu kadar. Evinize bir kız çocuğu eklemek istiyorsanız, şansınızı artırmak için bu kılavuzu takip ettiğinizden emin olun.

Umduğunuz sonuçları almayı başardınız mı? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin.oyun-5