yeni çıkan Flaş film DCEU ve genel olarak Warner Bros. 2017 civarında filmin etkili bir şekilde işlev görmesine karar verildi. kuğu Şarkısı DCEU filmleri için, bu nedenle genel bitiş noktası, sonunda filmlerin kontrolünü ele geçirenler için her zaman bir yenileme olacaktı. Ancak şu anda sinemalarda olduğu şekliyle son filmin bile, son büyük kamera hücrelerinden biri de dahil olmak üzere, sona ermesi için birkaç farklı permütasyon vardı.

için spoiler Flaş bu noktadan itibaren.

The Flash Üç Şeyden Geçti, Eşit Derecede Çılgın Sonlar başlıklı makale için resim

Çoklu evreni kendi yarattığı karmaşadan kurtaran Barry Allen, babasının duruşması için adliyeye gelir ve Bruce Wayne ile buluşur. Ancak tanıştığı Bruce, Ben Affleck yerine aslında daha önce 1997’lerde karakteri canlandıran George Clooney’dir. Batman ve Robin. Göre hollywood muhabiribu son, çekilen tek versiyon değildi – aslında, üçüncü filmin sonucunun versiyonu ve sadece Ocak ayında şekillenen bir versiyon.

Bir çift gösterimden sonra, Barry her şeyi düzelttiğini düşündükten sonra sahte bir çıkış yapma kararı verildi. Keaton’ı ana Batman için geri almış olan yapımcılar temelde “Kaç tane Batman alabiliriz?” Böylece, James Gunn ve Peter Safran, Clooney’yi gemiye almaya karar verdiler. Çoğunlukla bitmiş bir kurguyu izledikten sonra Flaş, aktör kabul etti ve minyatür, Warner partisinde yarım gün içinde hızla çekildi. WB, filmi hiç ekran testi yapmayarak ve film Nisan ayında CinemaCon’da oynatıldığında gerçek ifşanın hemen dışında durarak bunu gizli tutmayı başardı. Haziran ayı başlarında gösterimlere katılan basın, Clooney kamera hücresini ve ardından filmin vizyona girmesinden günler önce kırmızı halı galasını gören ilk grup insandı.

Diğer iki sona gelince, temelde böyle bir şeye gittiler. Orijinal versiyonunda Barry, Keaton’ın Batman ve Supergirl (Sasha Calle) ile adliyede buluşacaktı ve bu da zaman çizelgesini sandığı gibi sıfırlamadığını gösteriyordu. Bu, filmde daha önceki ölümlerini tersine çevirebilirdi ve ekranda birkaç kez test edilen son buydu. Saniyede versiyon, Supergirl’e Henry Cavill’in Superman’i ve Gal Gadot’un Wonder Woman’ı (ikincisi filmde daha önce göründü) katılırken, Keaton Batman olarak kaldı. Supergirl’ün durumunda bu, Calle’ün geri dönmesi için kapıyı açık bırakırdı (çünkü solo film zaten çöpe atılmıştı), çünkü yapımcılar izleyicilerin karakterle ilgili son hatırasının onun General Zod tarafından öldürülmesi olmasını istemiyordu.

Ancak bu sonların ikisi de Gunn ve Safran’ın DC Studios’u yönetmeye başlamasından önceydi. Bu ikisi devraldığında ve diğer planlar için yapıldı dc filmler, bu da şu anda sinemalarda oynayan sonla sonuçlandı. İçeriden birinin THR’ye söylediği gibi, “Üç ayrı gündemleri olan üç ayrı rejimle karşı karşıya kalan post prodüksiyonda bir filminiz olması nadirdir. Hiçbiri kötü niyetten dolayı çöpe atılmadı, sadece farklı vizyonlar.”

Bu, bir film için resmi bir sonu kilitlemek için oldukça fazla, neyin ve kimin öne çıkmasına izin verildiğini dikte eden birden fazla kişinin olması gerçeğinin yardımı olmadı. Belki bu iki alternatif sürüm, ana sürüm için özel özelliklerde görünecektir?

Flaş şimdi sinemalarda oynuyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7