Marvel’s Spider-Man 2’nin PSN Sayfası, oyunun keşfedilebilir alanlarından biri olarak New York’ta yeni bir konum ekleyeceğini doğruladı. Açıklama, Brooklyn ve Queens’teki diğer alanların yanı sıra şehrin eğlence parkı ve sahil merkezi olan Coney Island’dan bahsediyor.

İşte oyunun tam açıklaması PlayStation Store sayfası:

Örümcek Adam Peter Parker ve Miles Morales, şehri, birbirlerini ve sevdiklerini canavarca Venom’dan ve tehlikeli yeni ortakyaşam tehdidinden kurtarmak için savaşırken, maskenin içinde ve dışında nihai güç sınavıyla karşı karşıya.

Farklı hikayeler, destansı yeni yetenekler ve yüksek teknoloji teçhizatı deneyimlemek için Peter ve Miles arasında hızla geçiş yaparak daha hızlı web sallanma ve yepyeni Web Kanatları ile geniş bir Marvel’s New York’u keşfedin.

Yeni ve ikonik Marvel Süper Kötülerine karşı savaşta Peter’ın ortakyaşam yeteneklerini ve Miles’ın patlayıcı biyo-elektrik güçlerini kullanın – ortakyaşamla aşılanmış bir Venom, acımasız Avcı Kraven, uçucu Kertenkele ve Marvel Haydutlarından daha fazlası dahil olmak üzere Galeri.

Örümcek Adam’ın gerçek gücünü ellerinizde hissedin!
– Dokunsal geri bildirim: Duyarlı titreşimlerle Peter ve Miles’ın yeni yeteneklerinin tüm gücünü parmaklarınızın ucunda deneyimleyin.
– Uyarlanabilir tetikleyiciler: akrobatik hareketlerde ustalaşın, heyecan verici kombinasyonlar gerçekleştirin ve ağda sallanan geçişin nefes kesici heyecanını keşfedin.

Süper Kahraman hayatını yaşa!
– Tempest 3D AudioTech: ağların, biyoelektrik güçlerin, hareketli trafiğin, duyarlı New Yorkluların ve tehlikeli düşman saldırılarının seslerini kesin olarak belirleyin.*
– Çarpıcı görseller: Brooklyn ve Queens, Coney Island ve daha fazlası dahil olmak üzere güzel ve canlı yeni ortamları ve konumları keşfedin.

*Dahili TV hoparlörleri veya analog/USB stereo kulaklıklar aracılığıyla 3D Ses.

Coney Island, New York’ta popüler bir yerdir ve aslında 2017 MCU filmi “Spider-Man: Homecoming”de Peter Parker’ın filmin doruk noktasının bir parçası olarak kötü adam Vulture’ı oynamasıyla ortaya çıktı. Oyuncuların Coney Island’da neler yapabileceği belli değil, ancak bölgenin keşfedilebilir bir bölge olarak onaylanması, devam filminde keşfedilecek daha fazla yer anlamına geliyor.

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PS5’te çıkıyor.oyun-6