En güçlü olmasa da en iyi PvP sınıflarından biri Diablo IV Sihirbazdan ve Nefret Tarlalarında neredeyse tüm rakipleri mahvetmek için kullanabilecekleri son derece zarar verici sihirden gelir. Büyücüler, oyundaki en güçlü becerilerden bazılarına sahiptir ve bu beceriler, yalnızca oyuncular üst düzey teçhizat kuşandığında daha güçlü hale gelir. Beceri Ağacı yolları ve donanım Unsurları, bu sınıfın PvP’de daha da üstün olmasını sağlayan ekstra yeteneklerle çok fazla potansiyele sahiptir.


Oyuncular seyahat edebilir iki farklı Nefret Alanı Sanctuary haritasında bulunan diğer insan oyuncuları yenmek adı verilen özel ürünler için nefret tohumları. Bu Tohumlar olmalı Kırmızı Toza dönüştürüldü de Çıkarma Sunaklarıveya rakipler oyuncunun karakterini öldürebilir ve özel eşyaları çalabilir. Kırmızı Toz, belirli satıcılarda bir Büyücünün yapısını güçlendirmek için özel zırh, silahlar veya diğer teçhizatı satın almak için harcanabilir. Diablo 4.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSUİÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İlgili: Diablo 4 Beta: En İyi Büyücü Yapısı (İstatistikler, Beceriler ve Yetenekler)


Büyücü PvP Yapısı İçin En İyi Stratejiler

Bir Sorcerer PvP yapısı yapmak isteyen oyuncuların nasıl yapılacağını düşünmeleri gerekir. Mana yenilenmesi Ve sağlık yönetimi bir savaş sırasında en önemli rolleri oynamak. Büyücüler, sınıf kaynaklarına, dünyadaki diğer tüm sınıflardan daha fazla güvenirler. Diablo 4 çünkü bu büyücünün becerilerinin birçoğunun kullanımı çok fazla Mana’ya mal oluyor. Doğru becerileri verimli Mana harcamasıyla dengelemek zor olabilir ve oyuncular aynı zamanda uzun bekleme süreleri yeteneklerinin çoğu için.

Sorcerer sınıfı, adlı bir kaynak kullanır. Mana Beceri Ağacından her yeteneği kullanmak için. Bu Beceriler genellikle çok uzun Bekleme Sürelerioyuncuların Mana Yenileme ile yeteneklere yatırım yapın iyi bir PvP yapısı için.

PvP için iyi bir Necromancer yapısı gibi Diablo 4en iyi Büyücü türü bir şeyle başa çıkmayı öğrenmeli daha küçük sağlık havuzu Barbar ve Druid gibi sınıflardan daha. Oyuncular, Manalarını yenilemenin ve Beceri bekleme sürelerini azaltmanın iyi yollarını bulmadıkça, bu sınıftaki Büyücünün kaynakları bittiğinde bu küçük sağlık hızla açığa çıkacaktır. uzun mesafeden savaşmak istiyorbüyülü saldırıları bombalarken düşmanları uzak tutmak.

Bir Büyücü PvP Yapısı İçin En İyi Beceriler

Diablo 4 Sorcerer Nihai Beceri Alevli Yılan Yeteneği

Oyuncuların Büyücü PvP yapılarını kullanabilecekleri çeşitli yollar vardır, ancak PvP için en iyi yol Ateş Becerilerirakiplere en hızlı ve en yüksek hasarı veren. Buz ve Şimşek büyüleri, düşmanları ve Kalabalık Kontrolü’nü kilitlemek için daha iyidir, bunlar hala iyidir ancak insan oyunculara karşı daha az etkilidir. Burada listelenen yapı şunlara odaklanır: Savunmadan çok saldırı ve rakipler karşılık vermeden önce maksimum hasar vermeye çalışır.

Beceri Türü

Beceriler ve Puan Yatırımı

Geliştirme(ler)

Temel beceriler

(1/5) Ateş Oku

 • Geliştirilmiş Ateş Oku
 • Titreşen Ateş Oku

Ana beceriler

(1/5) Ateş topu

 • Gelişmiş Ateş Topu
 • Yıkıcı Ateş Topu

(3/3) Etkili Koruma

Yok

Savunma Becerileri

(1/5) Alev Kalkanı

 • Geliştirilmiş Alev Kalkanı
 • Mistik Alev Kalkanı

(1/5) Işınlanma

 • Gelişmiş Işınlanma
 • Parıldayan Işınlanma

(3/3) Cam Top

Yok

(3/3) Elemental Uyumlama

Yok

(1/5) Don Nova

 • Gelişmiş Frost Nova
 • Mistik Don Nova

Sihir Becerileri

(1/3) Elemanları Hizala

 • (2/3) Mana Kalkanı
 • (3/3) Koruma

(2/3) Hassas Büyü

Yok

Ustalık Becerileri

(5/5) Göktaşı

 • Geliştirilmiş Göktaşı
 • Sihirbaz Meteoru

(3/3) İç Alevler

 • (3/3) Yıkıcı Alev
 • (3/3) Sakatlayan Alevler

Nihai Beceriler

(1/1) Cehennem

 • Prime Cehennem
 • Yüce Cehennem

(3/3) Ateşli Dalgalanma

 • (3/3) Sonsuz Ateş
 • (3/3) Sıcaklık

Anahtar Pasifler

Esu’nun Vahşiliği

Yok

Büyüler

 • Meteor Büyüsü
 • Alev Kalkanı Büyüsü

Yok

İçerik oluşturucu tarafından keşfedilen bu yapı SavyGodxyığınlamaya öncelik verir Yanma hasarı mümkün olduğu kadar çok düşman üzerine Diablo 4 düşmanların zamanla sağlık kaybetmesine neden olmak için. gibi pasif yetenekler Sıcaklık düşmanlar Burning’e maruz kaldığında, sınıfın ana zayıflığını ele alarak oyuncuların sağlıklarını geri kazanmalarına yardımcı olun. gibi geniş bir alanı kapsayan devasa hasar yetenekleri ateş topu Ve Meteordüşmanları vururken Alev Kalkanı tehlikeli dövüşler sırasında oyuncuları canlı tutar.

Bir Büyücü PvP Yapısı İçin En İyi Teçhizat

Silah, İki Yüzük ve Muska Dahil Diablo 4 Büyücü Efsanevi Teçhizatı

Vites

Öğe türü

Künye/Etki

Baş İtaatsizlik Miğferi

Miğfer

İtaatsizliğin Yönü – Herhangi bir şekilde hasar verdiğinizde 4 saniye boyunca belirli bir yüzdeye kadar artan Zırh kazanırsınız.

Sonsuzluğun Giysisi

Göğüs zırhı

Eşsiz Öğe Künyesi – Teleport’u kullandıktan sonra, yakın düşmanlar size doğru çekilir ve 2 saniye Sersemletilir, ancak Işınlanma’nın bekleme süresi %20 artar.

Üç Lanet Savaş Lordu Eldiveni

Eldivenler

Üç Lanetin Görünüşü – Meteor, Sağlıklı hedeflere karşı artırılmış Kritik Vuruş Hasarı verir.

Koruyucunun Doom Cuisses’i

Pantolon

Koruyucunun Yönü – Elit bir düşmana hasar vermek, size 10 saniye boyunca büyük miktarda hasar emen bir Bariyer sağlar. Bu etki yalnızca her 30 saniyede bir gerçekleşebilir.

Exploiter’ın Runik Kramponları

bot ayakkabı

İstismarcının Yönü – %20 daha fazla Kitle Kontrolü süreniz var. Düşmanlar Durdurulamaz olduğunda, [20-50]% hasar artışı.

Parçalanmış Yıldızların Parlaklığı

Asa (İki Elli)

Parçalanmış Yıldızların Görünümü – Göktaşları, Meteor’un çevresine düşerek çarpma anında Yangın hasarı verir. Meteoritleriniz ayrıca vurdukları düşmanları birkaç saniye boyunca belirli miktarda hasar için yakar.

Umbral Yüzüğü

Yüzük

Umbral’ın Görünüşü – Bir düşmana Kitle Kontrolü uyguladığınızda bir miktar Mana yenileyin.

İç Huzur Bandı

Yüzük

İç Huzurun Yönü – Hareketsiz kaldığınız her saniye için %30’a kadar artırılmış hasar verin.

Kontrol Zinciri

muska

Kontrol Unsuru – Sen anlaşma [30-40]% Hareketsizleştirilmiş, Sersemletilmiş veya Donmuş düşmanlara verilen hasar artışı.

Oyuncuların bu yapıyı çalıştırmak için ihtiyaç duyacakları en önemli donanım parçası, Efsanevi Kadro, Parçalanmış Yıldızların Parlaklığı. Bu silah, yalnızca bir Becerinin kullanımı çevresinde daha fazla Meteor oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda düşmanları normalden daha uzun süre Yakar. Bu, Alev Kalkanı ve Sıcaklık pasifinin diğer güçlü yönlerine etki ederek oyuncuların sağlığını iyileştirmesine ve daha fazla Kalabalık Kontrolü uygulamasına olanak tanır. Diablo 4 gibi diğer öğeleri artırmak için Umbral Yüzüğü.

Bir PvP Büyücü Yapısı İçin En İyi Paragon Board Yolları

Sınıf Ağacında Bulunan Belirli Becerilerden Asa ve Ateş Büyüsü ile Diablo 4 Sihirbaz Sınıfı

bu glifler Ve Düğümler oyuncuların Sorcerer’s Paragon tahtalarında görebilecekleri hasar sayılarını daha da artırın ve belki Enchantment buff’larından yararlanın. Büyüler bu sınıfa özgüdür ve oyuncunun beceri ağacındaki yeteneklerden herhangi biri için harcanacak ekstra Beceri Puanı işlevi görür. Paragon Board’daki bazı Düğümler, Büyülü olduklarında Becerilerin daha da güçlenmesine neden olur. Diablo 4bazı özelliklerin normal 5 puan sınırını aşmasına yardımcı olur.

Oyuncular ayrıca ikiye katlayabilir Yakma Hasarı güçlendirmeleri sağlayan birkaç Kabartma veya yetenekte görülür. Sersemletilmiş düşmanlara ekstra hasar. En iyi PvP yapısı, Sihirbaz için en iyi Unsurları birleştirmelidir. Diablo IV sınıfın birçok farklı duruma uyum sağlamasına yardımcı olmak için Paragon Board pasifleri ile.

Kaynak: Youtube/SavyGodx

Editörün Notu: Activision Blizzard aleyhine California Adil İstihdam ve Barınma Departmanı tarafından şirketin kadın çalışanlarına karşı taciz, ayrımcılık ve misillemede bulunduğu iddiasıyla dava açıldı. Activision Blizzard iddiaları yalanladı. Activision Blizzard davasının tüm ayrıntıları (içerik uyarısı: tecavüz, intihar, taciz, taciz) yeni bilgiler geldikçe güncelleniyor.

 • Diablo 4 Oyun Posteri

  Diablo 4

  Bayilik:
  Şeytan

  platformu:
  PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Microsoft Windows

  Piyasaya sürülmüş:
  2023-06-02

  Geliştirici:
  Blizzard Ekibi 3, Blizzard Albany

  Yayımcı:
  Blizzard Eğlence

  Tür:
  Aksiyon RYO, Hack and Slash

  çok oyunculu:
  Blizzard Eğlence

  ESRB:
  M

  Özet:
  Diablo 4’te oyuncular Sanctuary dünyasına geri dönecekler. Diablo 3’ün Reaper of Souls DLC’sindeki olayların ardından, Mephisto’nun kızı Lilith dünyaya çağrıldı ve iblislerin ve meleklerin yokluğunda gücü ele geçirdi. . Lilith, cehennem ve cennet arasındaki çapraz ateşte kalan mülteciler için sığınak olarak Sığınak kurar. Türünü yakın zamanda ortaya çıkan Nephelem’den korumak isteyen Lilith, boşluğa sürgün edilir. Şimdi kendisine karşı işlenen suçların intikamını almak için geri döndü. Oyuncular, Lilith’in güçlerine karşı tek başlarına veya birlikte savaşırken, Barbarian, Sorceress, Druid, Rogue ve Necromancer gibi temel sınıf seçenekleri arasından seçim yapacaklar.

  Ne Kadar Süre Yenilir:
  34 saat

  Öncesi niteliğinde:
  Diablo 3sinema-1