Son zamanlarda, Musk’ın Twitter’ı devralmasıyla ilgili tüm şeylerden uzak durmak oldukça zordu. Sosyal platform, internet kültürü üzerinde her zaman çok etkili olmuştur. Sonuç olarak, Twitter ve topluluğunun çalkantılı dönemden sağ çıkmış olması oldukça güzel.

Öyleyse, Twitter’ı sallıyorsanız en iyi akıllı telefonlar, muhtemelen bunu bilmek isteyeceksiniz Linda Yaccarino, Twitter’ın CEO’sudur. Reklamcılıkta bir geçmişi var, bu yüzden plan, uzmanlığının Twitter’ın tüm sorunlardan tamamen kurtulmasına yardımcı olmasını sağlamak… olaylar ve sonra tekrar istikrarlı bir sosyal platform haline gelir.

Bununla birlikte, genel plan değişmedi: Twitter, her türden insanın düşüncelerini sunabilmelidir. Linda’nın rolü artık resmileştiğine göre, bunun nasıl gerçeğe dönüşeceğine dair fikirlerini detaylandırdı.

Tweet dizisini okumaya başladığınızda, Linda’nın Elon’dan çokça bahsettiğini fark edeceksiniz. Bu, çiftin birlikte yakın bir şekilde çalıştığını ve hatta belki de tüm fikirleri harekete geçmeden önce onun aracılığıyla yürüttüğünü gösteriyor gibi görünüyor.

Linda, Twitter ile ilgili hedeflerini, platformu “dünyanın en doğru gerçek zamanlı bilgi kaynağı” yapmak olarak açıklıyor. Bunun olası bir gerçeklik olduğundan emin görünüyor ki bu harika çünkü kağıt üzerinde Linda bunu gerçekleştirmek için gereken becerilere sahip.

Şimdiye kadar paylaştıklarına göre, Linda platformda herhangi bir büyük değişiklik planlamıyor. Aslında, buradaki amaç, istikrarlı olduğu kanıtlanmış olanın üzerine inşa etmek ve ifade özgürlüğünü desteklemeye devam etmek gibi görünüyor.

Sonuçta, Twitter 2.0 hala oluyor. Ama yine de, bu asla bir günde başarılabilecek bir şey değildi – devralma ya da değil. Linda’nın Musk’ın platform tutkusunu paylaştığını görmek harika, bu nedenle Twitter’ın emin ellerde olduğunu söylemek bir iddiadan çok bir gerçek gibi görünüyor.

telefon-1