Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, temel oyuna yönelik eleştirilerin çoğunu ele almak için yola çıkıyor ve bugün onaylanan yeni bir şeye bakılırsa, genişlemenin geliştirme yaklaşımı serideki bir sonraki giriş için tutulacak gibi görünüyor.

ile konuşmak BloombergSummer Game Fest Play Days 2023 sırasında konuştuğumuz Oyun Direktörü Gabe Abatangelo, serinin ikinci girişini de yöneteceğini açıkladı. Konuyla ilgili fazla bir şey eklenmedi ve CDPR’nin The Witcher evrenindeki birkaç set de dahil olmak üzere bir dizi yeni başlık geliştirmekle nasıl meşgul olduğunu düşünürsek, yakın gelecekte bu oyun hakkında daha fazla şey duymamız pek olası değil.

Röportajda vurgulandığı gibi, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Game Director’ın yükselişi inanılmaz derecede hızlı ve sebepsiz değil. Polonyalı şirkete 2020’de katılan Gabe Abatangelo, oyunun lansmanından bu yana oyunu rahatsız eden sorunların çoğunu ele alan 1.5 yamasının geliştirilmesine öncülük etti ve kendisine genişlemeyi doğru yapma şansı verildi, olabildiğince fazla zaman ve kaynak aldı. ihyaç olduğu gibi. “Yönetim kurulu seviyesinden buna bağlılık başka bir şey, gerçekten,dedi Amatangelo. “Alçakgönüllülük ve değişme isteği beni çok etkiledi.” Gabe Abantangelo, şirketin kültürel sorunlarından bazılarını çözmek için çok çalışıyor ve şirketin ihtiyaç duyduğu sağlıklı iş-yaşam dengesini oluşturmak için tükenmişliği önleme politikaları uygulandığından işler iyi gidiyor gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty 26 Eylül’de dünya çapında PC, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S’de çıkıyor. Temel oyun artık PlayStation 4 ve Xbox One’da da çıktı.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17