Şebekeden uzaktayken güç elde etmek, bunun gibi taşınabilir ürünlerle giderek daha kolay hale geliyor Solar Jeneratör 2000 Plus Jackery’den. Tek bir Explorer 2000 Plus pil ve SolarSaga 200W güneş paneli ile başlayın ve Mama Nature’ın kendisinden daha fazla güce sahip olana kadar genişletmeye devam edin.

Jeneratör kiti, 2kWh pil kapasitesi, 3000W sürekli AC çıkışı ve tescilli varil konektörleri üzerinden bağlanan altı adede kadar Jackery’s SolarSaga 200W güneş panelini destekleyen tekerlekli 62lb (28kg) Explorer 2000 Plus pil etrafında inşa edilmiştir. Ardından, toplam 12kWh kapasite için beş adede kadar 2kWh ek pil paketi ekleyebilirsiniz.

Bir çift tamamen maksimize edilmiş Explorer 2000 Plus ünitesini birbirine bağlayın ve o kadar da taşınabilir olmayan devasa bir 24kWh pil yığınından (yukarıdaki resimde gösterildiği gibi) 6000 W’a kadar sürekli güç üretebilirsiniz.

Kocaman bir bataryaya sahip olduğunuzda asla gerçekten yalnız değilsiniz.
Resim: Jackery

Solar Generator ürünü, rakiplerinin daha önce yaptığı gibi, Jackery için NCM’den daha güvenli ve daha uzun ömürlü LFP (Lityum Demir Fosfat veya LiFePO4) pil kimyasına uzun zamandır beklenen bir geçişi işaret ediyor. LFP piller, NCM’lerden biraz daha ağır olabilir ve ısıtılmadıkça -20C’nin (-4F) altındaki sıcaklıklarda iyi performans göstermez, ancak bunun dışında neredeyse her yönden üstündür. Yine de Jackery, ürün portföyünde bir NCM ve LFP karışımını korumaya devam edeceğini söylüyor.

Aile zamanı.
Resim: Jackery

Jackery Explorer 2000 Plus, tüm şarj ihtiyaçlarınız için tonlarca DC şarj bağlantı noktası — 2x USB-A, 2x 100W USB-C, 12V araba — ve AC jaklarının yanı sıra durumu izlemek için entegre bir ekran sunar. Ayrıca Jackery’nin giriş/çıkış durumunuzun gerçek zamanlı izlenmesi ve ayarların özelleştirilmesi için yeni uygulamasını da destekler. Şirkete göre ünitenin maksimum gürültü seviyesi, genellikle şarj hızı veya çıkış gücü pahasına işleri 30dB’nin altına indiren Süper Sessiz Modu ile 53dB ile sınırlandırılmıştır. Yine de, bir karavanda, teknede veya kulübede o vantilatörün yanında uyuyorsanız hoş bir özellik.

“Erken Kayıt” fiyatları 100 TL’den başlıyor. 1.980 dolar sadece dönen Jackery Explorer 2000 Plus pil için, 2.970 dolar ona bir çift 200W SolarSaga paneli eklemek için ve 4.500 dolar karışıma ek bir 2kWh eklenti pil takımı eklemek için. 24kWh’lik bir kitin ne kadara mal olacağını hayal edin!genel-2