Kurumsal başkan yardımcısı Sarah Bond, Xbox ekibiyle birlikte “Oyun İçin Sırada Ne Var” panelinde PC Game Pass üyelerinin yakında kataloglarını GeForce Now cihazlarında oynayabileceklerini söyledi.

Bond, “Önümüzdeki aylarda PC Game Pass ile yararlanabileceğiniz bir şey olarak GeForce Now’ı getireceğimizi sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyorum” dedi.

Devam etti, “PC Game Pass kataloğunuzu GeForce Now’dan yararlanarak oynayabileceksiniz ve bunu GeForce Now kullanan düşük güçlü PC’ler, Mac’ler, Chromebook’lar gibi tüm cihazlarda yapabileceksiniz. veya mobil. Bu nedenle, PC Game Pass Üyeleri için bir sonraki avantajı eklemekten heyecan duyuyoruz.”

Geçen ay Microsoft, oyuncuların Steam veya Epic Games Store üzerinden satın alınan Xbox Game Studios ve Bethesda’dan belirli oyunları yayınlayabileceklerini duyurdu. Görünüşe göre GeForce Now, PC Game Pass aracılığıyla Microsoft’un oyunlarıyla daha da fazla entegrasyona sahip olacak.

Zaman çizelgesine gelince, XboxWire bu özelliğin önümüzdeki aylarda çıkacağını belirtti. Microsoft, düzenleyicileri bekleyen Activision Blizzard alımı konusunda ikna etmek için bu yılın başlarında GeForce’a daha fazla oyun getirmeyi taahhüt etti.

2023 Xbox Games Showcase prömiyerini yaptı ve Microsoft’un birinci taraf stüdyolarından bazı yeni oyunları sergiledi. Bunlar inExiles’ı içerir Otomatik Devrim ve Compulsion Games’in Sgece yarısından sonra. Daha önce duyurulan oyunlarla ilgili güncellemeler de vardı, örneğin forza motor sporları10 Ekim 2023’te başlayacak. Ek olarak, Senua’nın Efsanesi: Hellblade II Ve açıklanmış her ikisi de 2024’te piyasaya sürülecek.

Xbox’ın tüm birinci taraf oyunlarının, çıkış tarihlerinin gününde Xbox ve PC Game Pass’e katılması bekleniyor.
genel-19